Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Moty napsal:

@Strocekbud v klidu, já dostal zase trestný body za 1x v ruce vymáchaný japonský kalhoty, jejichž kvalita i po jednom vymáchání násobně překračuje kvalitu často "nových" zde prodávaných kalhot, nu což🤷‍♂️

Přesně tak, tyhle pravidla nutí některý prodávat "zaručeně" nový kousky a přitom kdyby bylo řečeno, že skoro nový nemyslim si, že by byl nějakej problém. Ještě při tom banu za ten odkaz, mi ještě smazali inzerát na motokrosový boty, který sem měl 3x na noze (a možná ani to ne) a to sem s nima jel okolo komína po silnici, terénem netknutý jako stav novejch bot a taky mi to museli smazat, že jako použitý. Musim říct, že mě to taky nasralo :default_smile: asi sem měl napsat, že fungl nový... tvl

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové, oba, krásně brečíte, ale na špatném hrobě, nejsme Mimibazar.

Pokud je věc nošená/použitá/vypraná, tak není nová.

Odporuje to pravidlům prodeje, která platí pro všechny. Pokud vám to nevyhovuje, nemusíte zde nic prodávat.

Inzerce mimo inzertní vlákno je také v pravidlech jasně napsaná. Předpokládáme elementární inteligenci a dodržování pravidel. Pokud toho nejste schopni, nebo nehodláte respektovat pravidla, tak si na vlastní riziko podejte stížnost u majitele fóra...

Strocku, ty fotky mažu, protože a/ nepatří do vlákna Red Wing a za b/ vypadá to jako další pokus o inzerci mimo prodejní vlákno. Zbytečně obhroublé výrazivo už vůbec nechci komentovat.

Přeji krásný den a doufám, že si rozumíme.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nic nehájím, ale jestli se o tom nemůžeme ani pobavit? To je myslím už zbytečný.  Nemyslím si, že diskuzí nad vašimi pravidly něco porušuju, bral jsem to tak, že lehce použitý RW boty a denim jeansy se tu prodávaj, protože se to tu  tak dřív dělalo, ale v pohodě, když žádný použitý ani v těchto dvou tématech, je to vaše forum, respektuju to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já myslím že to byl jen vtípek jestli náhodou nechodím v těchto vedrech třeba nahý :D A ano, měl jsem kraťasy a určitě mi to neslušelo protože jsem na oblekání totální pako :D

Chtěl jsem se zeptat místních, používáte na svoje red wingy napínáky bot? Já bych chtěl, ale nevím co vzít/kde koupit.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 19. 7. 2022 v 10:09, fijo napsal:

Řekni mi jedinej důvod, proč si myslíš, že by se kožený boty neměly nosit ke kraťasům.

56530D74-307B-41EF-B4F2-13A25C6226F6.jpeg

CF8E6FF1-CD6E-4EC3-848B-B52B94B0CFFA.jpeg

33E73340-EDCC-4A39-8D83-E7363C9B1523.jpeg

A1F4906C-24BE-467F-878D-26AB98F67FCD.jpeg

031DCF98-5D3A-4AC3-BA42-D4C8BB3C6B7D.jpeg

Frajeři to nosej I k fraku tak proč ne kraťasy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, skalis napsal:

Tak jsme po tridennim vandru nechali boty pred domem, aby vyschly. No a kdyz prisel slejvak, tak jsme na ne zapomneli. Vylival jsem z nich jezirka, snad to prezijou - moje Moc Toe a manzelciny Iron Rangery (a troje detsky Superfit botasky).

Tak neco podobného se mi stalo. 
Sedim v restauraci a magor co sedel u stolu rozlil džbanek 1l červeného a samozřejmě na moje nohy a rozvazane Moc Toe tedy spíše do nich (dost jsem byl tenkrat agresivní). 
Sundal jsem je a šel je suverene celý vyplachnout na wc studenou vodou a na chvíli ponořit (studena voda na krev a č. víno nejlépe zabírá). Doma nechal vyschnout při pokojové teplotě asi 3-5dní a bylo vše OK. 👌.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2022 v 21:04, skalis napsal:

Tak jsme po tridennim vandru nechali boty pred domem, aby vyschly. No a kdyz prisel slejvak, tak jsme na ne zapomneli. Vylival jsem z nich jezirka, snad to prezijou - moje Moc Toe a manzelciny Iron Rangery (a troje detsky Superfit botasky).

Kolik v techhle botach dokazete za den ujit..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kdojinej napsal:

Kolik v techhle botach dokazete za den ujit..?

V Moc Toe jsem šel nejvíc zhruba 25 km a nebyl zásadní rozdíl oproti pohorkám. Tentokrát to byly krátký trasy - šli jsme s děckama a nejmladší nemá ještě 4 roky - nejdelší úsek byl 8 km.

Mám bot víc, kromě RW mám standardní pohorky. Jen je poslední roky nosím málo, tak mám nohy navyklé na RW, proto jsem vybral je. Taky vypadají civilněji, tak na krátký vandr po naší přírodě nebylo potřeba brát pohorky, jejichž hlavní výhoda oproti RW je jen strukturovanější podrážka. Mimochodem Moc Toe podrážka mi přijde naopak perfektní - jsou to boty původně určené na práci v lese - by design se na ní nechytá bláto (nemá vzorek), ale velmi dobře drží na většině povrchů včetně mokré skály. Takže za mě RW na vandr dobrý. Kdybych netáhl velkej batoh, šel bych ale klidně v outdoor sandálech. Manželka má Iron Ranger, ty dámské modely jsou dělané víc pohodlné než pánské. Od nových si nikdy nestěžovala, že by ji tlačily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...