Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
před 2 hodinami, Diamondking napsal:

Co to má za logiku, koupím si boty a nechám si je ještě podlepit? Já myslím, že takové boty jako Wolverine musí něco vydržet. 

Tak jo. Mluvim ze svy zkusenosti 1000 miles mam. Jestli se chces pajcovat s podrazkou, tak dle chuti kazdeho soudruha 🙂. Ale kuze na botech do marastu na podrazce je stylova, to zas jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Zdar a sílu!!!

Mám dvoje nový. Chodidlo 28cm plus drobný. Moc Toe i Iron Rangery koupený ve velikosti 43,5. Ve špičce mám volno, u kotníků a v nártu budu muset rozchodit. Asi bych protrpěl i 43 ale jsem zvyklej na volnější boty nahoře utažený (Martensky).

Ve srovnání s Martenskama působí RW lepším dojmem. Jakoby zakázkově, malosériově.

IMG_20221101_152120.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, MadPat napsal:

Zdar a sílu!!!

Mám dvoje nový. Chodidlo 28cm plus drobný. Moc Toe i Iron Rangery koupený ve velikosti 43,5. Ve špičce mám volno, u kotníků a v nártu budu muset rozchodit. Asi bych protrpěl i 43 ale jsem zvyklej na volnější boty nahoře utažený (Martensky).

Ve srovnání s Martenskama působí RW lepším dojmem. Jakoby zakázkově, malosériově.

 

Gratuluju. Já mám podobný výběr jako ty a sice Moc Toe a Blacksmith. Nooo, rozchazet dvoje najednou, to bude docela výživný 😄 Já jsem trpěl asi měsíc, ale už dávno jsou to pohodlný botky - zejména Moc Toe. Ve Sneaker Studiu nakupuju taky a v pořádku - krémy, vložky, tkaničky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...