Jump to content

RED WING boty - výběr

Strocek
 Share

Recommended Posts

Byl to docela fofr.PPLka botky přivezla už včera ráno.

A dneska navečer dorazila zase moje maličkost:)

20210716_.jpeg.8ee2472aa6edacb1a4ab9e8cf733d75d.jpeg

Objednal jsem o číslo menší (41) než kupuji normálně.Jsou trochu festovější,ale pokud maličko povolí,tak by to mělo být O.K.

:eek: No a v těch "spojích" se to zdá být taky dobrý.20210716_1749.jpeg.b0ed9919e3bee4b0b6bb922e12497b79.jpeg20210716_17.jpeg.4ef9491e00e342b00d2773ad2aed7166.jpeg

Si dávaj docela na čas.

Já v sobotu ještě objednal čuki a PPLka píše: zásilka je v evidenci,ale zatím o ní nic nevíme😁.

Hoši vy mě tak serete ... Manželka kroutí hlavou, proč jsem si koupil ty samé boty co mám, jenom v jiné barvě... Ale tak ty první jsou z roku 2014, tak už mají nárok na důchodek... 

Je to hrozné tady.

za mě 2950, ale nic se nestane, když si necháš obé, nic to nežere a chodit v něčem musíš 🙂

Zapomněl jsem vám poděkovat za tohle vlákno. ženská včera: co to zas máš?...No, komisňáky z USA.  Co to stálo? No,víš......ale byly v akci ! .... je na mě hodná a pochopila to... Ale vážně,jsou super a hezky voní.Připomnělo mně to  dobu,kdy jsem si před cca 20 lety kupoval své první glady.

Moje paní mi povídala, není ti blbé chodit pořád v jedněch botách? Tak si, prosím tě, kup ještě jedny, ale ať nejsou stejné..... 🤣🤣🤣A nedávno mi povídá, vidím to na ještě jedny. 😉😉

Poprvé v  životě mě napadlo se zaměřit tak nějak na ty mé hnátnice.Sedím si tu v té naší pergole,sejry hozené na druhé židly a čumím jak puk.Ty "defekty" tam jsou docela zřejmé.Hmm,čert ví,že by věkem?No,nevím,snad to je +-normální?Viděl jsem i horší (i na foru).

Ha ,ha, jeden se nesmí fakt moc prohlížet,pak to leze na mozek a Bůh ví kam ještě 😂

... a jeden delší prstík u nohy zase tolik ostudy nenadělá  🤣