Jump to content

RED WING boty - výběr

Strocek
 Share

Recommended Posts

před 7 minutami, Frantik napsal:

Zkoušel jsem zadat ten kód, ale nefunguje to 😞 

Už to vidím, ty potvory označily některé modely jako “speciální” a na ně sleva nefunguje… 😬

593CA397-B477-4986-BA8A-3139DDB1D06F.png

Jedny Rovery na Sneakerstudio s moznosti uplatneni kodu. Tak uz jedou. Sice moje obvykle 44 ale uvidime, prinejhorsim pojedou zpet a ja aspon budu vedet. 👍

Nerus, v noci! :D

Tak jako s tou 25% slevou jsem je tam nemohl nechat, zejo. Vyzkousim, uvidim. Mel jsem podobne Levisky a ty se vygajdaly hodne. Nove byly uplne skvele, ale po roce uz hodne volne. Na sirku. Na delku to moc nepovolilo. A hlavne musim mit vepredu aspon trochu prostor. Nesnesu dotyk prstu do spicky. Ale ty RW maji pevnejsi kuzi, tak pokud sedne delka, necekam ze to dopadne stejne. Ty Levisy byly super, ale pomerne tenka a mekka kuze. 

Tak Sneakerstudio zatim velky spatny. V sobotu objednano, doted chodim bosky. Ve stredu prisel tracking, na strankach PPL jen info ze je preprava objednana, balik zadny. 

před 1 hodinou, nickolas napsal:

Tak Sneakerstudio zatim velky spatny. V sobotu objednano, doted chodim bosky. Ve stredu prisel tracking, na strankach PPL jen info ze je preprava objednana, balik zadny. 

To je divný, já 10.10. objednal a 14.10. jsem je měl. A uvažuju o dalších.

Nevim co tam blbnou. Meli posledni par a asi ho prodali, nebo co, a ted nevi co s tim. Pak jim tam vyskocil zase jeden par, o pul cisla mensi. Psal jsem jim, ze klidne vyzkousim ten. Nebo ze pokud ty boty nemaji, ze treba zkusim jine. Nic, komunikace nula. Jediny mail mi od nich prisel v utery, vydrz Prtka vydrz, zpracovavame objednavky ktere dorazily pred vami. Od te doby nula reakci, tisic reklamy. 

před 1 hodinou, nickolas napsal:

Nevim co tam blbnou. Meli posledni par a asi ho prodali, nebo co, a ted nevi co s tim. Pak jim tam vyskocil zase jeden par, o pul cisla mensi. Psal jsem jim, ze klidne vyzkousim ten. Nebo ze pokud ty boty nemaji, ze treba zkusim jine. Nic, komunikace nula. Jediny mail mi od nich prisel v utery, vydrz Prtka vydrz, zpracovavame objednavky ktere dorazily pred vami. Od te doby nula reakci, tisic reklamy. 

Já tam zavolal, když jsem se chtěl ujistit, že pošlou tracking number. Paní normálně našla číslo objednávky a všechno mi řekla.

V 3. 9. 2021 v 16:33, EpsteinBarr napsal:

Tak teda Rover Copper su doma. Na prve skusanie fajn.

IMG_1359(1).jpg

Tez o nich premyslim, jen me desi ta rovna podrazka bez naznaku vzorku. To si treba na snehu nedokazu predstavit. Nebo to jsou boty spise do mesta?

V 16. 10. 2021 v 16:31, strong napsal:

Dik za tip @enGiN na .sk shope kod COSMOS
Objednal som dve velkosti (nosim 43). Vo velkosti 42.5 boli tak na 2 hrube ponozky. 42 spociatku pocitovo fb14b41ba7d4b355f9debec8895a2111.jpg
male, ale po par hodinach v office sadli emoji106.png

Výborně doladěno. 👍

Chtel bych se zeptat, mam sve prvni rw. Staci na aplikovat mink oil, nebo jeste doporucite nejakou impregnaci? daval jsem si mink oil na jedny podobny co mam a pote impregnaci, ale ten sprej na te kuzi udelal mapy. Prijde mi, ze bude stacit mink oil a hura ven, co myslite? díky

Před hodinou, Hector napsal:

Chtel bych se zeptat, mam sve prvni rw. Staci na aplikovat mink oil, nebo jeste doporucite nejakou impregnaci? daval jsem si mink oil na jedny podobny co mam a pote impregnaci, ale ten sprej na te kuzi udelal mapy. Prijde mi, ze bude stacit mink oil a hura ven, co myslite? díky

Když jsem kupoval RW, tak mi prodavač radil ať zatím nedávám nic, prý jsou ošetřené z výroby. Tak jsem poslechl. Jinak dávám taky Mink Oil a úplně stačí.