Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

před 39 minutami, Frantik napsal:

Hele ja myslim, ze tak 4 roky minimalne. Podle toho jak a kde a jak casto lezeš no 🙂 

Ja mam asi 6 paru bot a z toho jeste jedny Iron Ranger, takze to dost tocim.

Tak já mám jen dvoje: Blacksmith a teď Moc Toe, tak se na to asi dostanu dříve..Ne, že bych nenosil ještě jiný boty, ale teď skoro jo 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, decebal napsal:

No já jel až k té "palačince", mezi podrážkou a svrškem, pěknejch deset let, a když jsem je tam loni přinesl, tak říkali, že by klidně ještě rok daly. 

Se toho nebojíš 🙂 No ja uvidim, mám ty paty už dost našikmo. Ale prostredek by jeste vydrzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Frantik napsal:

Se toho nebojíš 🙂 No ja uvidim, mám ty paty už dost našikmo. Ale prostredek by jeste vydrzel.

To co vidím na fotkách je IMHo ještě tak na pět let, s přehledem. Tak budou paty trošku našikmo, no a? Si vybavuju mjr. Pagáče, který nám říkal "vojáci, máte nějak moc sešlapané boty, asi v nich moc chodíte!". 

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak po měsíci utrpení a každodenního nošení jsem rozšlápl 875. Teda řeknu vám, že jsem si myslel, že to bude v pohodě, protože oproti Blacksmith působí trochu bačkorovatě, ale omyl. BS mě tlačily pár dní kolem kotníku, kdežto Moc Toe celý měsíc -  jedna noha kotník, druhá noha nad malíčkem, no žádná radost to nebyla, ale vydržel jsem, a je to fuč a už je to paráda. Navíc jsem po počátečních pokusech s leather creamem přecijen použil mink oil (ne ten tekutý, ale takový ten "voskový"), takže botky trochu ztmavly, ale není to moc, jak jsem se obával.IMG_4682.thumb.jpg.7968c82ced7ac7468af0268045dbbe0c.jpg

IMG_4663.thumb.JPG.90395c53e9123fb71574860ff44e694b.JPG

 

1bfe5651-d2f8-4b25-bee0-8c79485592fb.jpg.65dca2fd3e1ea5605136d38f3065c1c7.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Hasňa napsal:

Proč tohle někdo dělá je mi záhadou.

Co máš na mysli? Proč jsem na ně dal Mink Oil? Kůže holt o něco ztmavne, ale zase je kůže víc promaštěná - je poddajnější, a snad i víc odpuzuje vodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, michalval napsal:

Tak po měsíci utrpení a každodenního nošení jsem rozšlápl 875. Teda řeknu vám, že jsem si myslel, že to bude v pohodě, protože oproti Blacksmith působí trochu bačkorovatě, ale omyl. BS mě tlačily pár dní kolem kotníku, kdežto Moc Toe celý měsíc -  jedna noha kotník, druhá noha nad malíčkem, no žádná radost to nebyla, ale vydržel jsem, a je to fuč a už je to paráda. Navíc jsem po počátečních pokusech s leather creamem přecijen použil mink oil (ne ten tekutý, ale takový ten "voskový"), takže botky trochu ztmavly, ale není to moc, jak jsem se obával.IMG_4682.thumb.jpg.7968c82ced7ac7468af0268045dbbe0c.jpg

IMG_4663.thumb.JPG.90395c53e9123fb71574860ff44e694b.JPG

 

1bfe5651-d2f8-4b25-bee0-8c79485592fb.jpg.65dca2fd3e1ea5605136d38f3065c1c7.jpg

 

Ja pouzil na prvni osetreni prave ten leather cream no a ztmavly tez. Mam stejny i ten Minkoil zkusim ho priste. Jinak super boty 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, michalval napsal:

Co máš na mysli? Proč jsem na ně dal Mink Oil? Kůže holt o něco ztmavne, ale zase je kůže víc promaštěná - je poddajnější, a snad i víc odpuzuje vodu. 

Já myslím, že se @Hasňa podivuje tomu, že někdo dobrovolně podstupuje torturu měsíc nosit boty,které když nosíš, tak si pripadas jak malá mořská víla... Tak jsem aspoň pochopil já.

A moje odpověď je ta, že MocToe mám dvoje. Jedny z roku 2014, druhé jsem si koupil loni (abych měl dvě různé barvy) a oboje vypadají tak, že ještě pár let nachodí.  Tedy kupuju si ne levný produkt, který vím, že když mu dám byť jen minimální péči, tak mi bude deset, patnáct let sloužit. A prvotní nepohodlí jednoho měsíce jest jen 0,8% nepohodlí ze životnosti. A zbyly čas je super pohodlné chození v kvalitní botě.

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že se [mention=606]Hasňa[/mention] podivuje tomu, že někdo dobrovolně podstupuje torturu měsíc nosit boty,které když nosíš, tak si pripadas jak malá mořská víla... Tak jsem aspoň pochopil já.
A moje odpověď je ta, že MocToe mám dvoje. Jedny z roku 2014, druhé jsem si koupil loni (abych měl dvě různé barvy) a oboje vypadají tak, že ještě pár let nachodí.  Tedy kupuju si ne levný produkt, který vím, že když mu dám byť jen minimální péči, tak mi bude deset, patnáct let sloužit. A prvotní nepohodlí jednoho měsíce jest jen 0,8% nepohodlí ze životnosti. A zbyly čas je super pohodlné chození v kvalitní botě.
 

Tak jsi to v podstate vysvetlil za me Tvoje RW jsem na Tobe videl na srazu a uz tehdy se mi libily, jen jsem jeste nevedel, ze nejaky Red Wing existujou. Ano, jsou to v podstate takovy divny boty: dost tezky, z dost tlusty kuze, dost nepoddajny a musinse rozslapnout. Ale vidina toho, ze pak z nich budou porad tezky, ale pohodlny botky, ktery vydrzi leta letouci me udrzovala pri zivote Mam jiny boty hodne let: Timberlandy nebo North Face, bavi me se o ne starat a bavi me, jak starnou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Resili jste nekdo opasek s barvou aby se hodil treba k Moc Toe 875. Byl jsem se optat u mistniho kozesnika, ale ten mel jen tri zakladni barvy, ktera se ani jedna nepriblizila. Popr. kde jste si nechali delat . Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Strocek napsal:

Já sem koupil k 8131 origo Red Wing pásek https://www.redwingberlin.com/en/accessories/belts/835/heritage-belt-96500, kterej by měl bejt do červena, ale voproti botkám je spíš hnědej než červenej, čekal jsem že to bude sladěný víc. 

Diky to me nenapadlo, ze k nim delaji i pasky 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...