Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Chlapi, moje princezna se asi zbláznila a udělala mi velkou radost na narozeniny:)

Dotaz: Mám doma asi 4 bezbarvé vosky. Potřebuji kupovat nějaký spešl? Stačí to na běžnou údržbu? Nebo to mám i krémovat, voskovat, olejovat nebo nevím co ještě. Nechci to hlavně posrat při prvním ošetření než v tom vyjdu. 

 

D42D24F7-FD8B-414E-9B68-CB28A4A2FC40.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, moje princezna se asi zbláznila a udělala mi velkou radost na narozeniny:)
Dotaz: Mám doma asi 4 bezbarvé vosky. Potřebuji kupovat nějaký spešl? Stačí to na běžnou údržbu? Nebo to mám i krémovat, voskovat, olejovat nebo nevím co ještě. Nechci to hlavně posrat při prvním ošetření než v tom vyjdu. 
 
D42D24F7-FD8B-414E-9B68-CB28A4A2FC40.thumb.jpeg.9b2ed134556091221a69527fa883ac2b.jpeg

Gratulace veliká, toto je klasika klasik. Rovnou z fabriky jsou ošetřené, takže hned z krabice bych rozhodně ničím nepatlal, myslím, že máš tak půl roku klid. No a pak bych na to dal nějaký red wing krém nebo olej, rozhodně bych nevoskoval. A vždycky raději zkus na jazyku, kde to není vidět, co to udělá;-) Užívej a pohodové rozcházení;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se kdysi ptal ale teď už vážně protože už fakt musím /čti - chci/ 😁

 

@warann v jiném vlákně odkázal na herringshoes, tak jsem tam kouknul a RW Blacksmith, které dlouho chci, mají za 6,6k což mi přijde jako dobrá cena /??/.

Jak je to u Blacksmith s velikostní? Vím ze se na to tu ptá často, tak se omlouvám. Normálně nosím 44EU velikost - třeba u Nike Air Max mam ještě kousek místa vpředu, UA kanady vždy 44, délka stélky 280, lyžáky taky 😁

Odpovídá to nějak? Mám doma i třeba boty od Columbia a tam je 44 lehce větší. 
 

Tak abych objednal správnou velikost nejlépe hned na poprvé. 🙏 Samozřejmě ze každý máme jiný hnáty, ale moje nohy jsou fakt úplný průměr šířka bez nějakých zvláštnosti. Díky moc 💪

 

edit: mají poslední ve velikosti 10F, což píšou ze je 43 ale délka stélky 280mm tak nevím.

Upraveno uživatelem Z. Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite na to nic nepatlej, jak rika Kostra. Obecne i potom me staci mink oil a ten je na vsechno. To nejsou Loaky, na ktere vzdycky radí nanaset 3 pripravky, jak zenska vecer na hubu 🙂 Tohle jsou prece jen pracovni boty.

A gratuluju, ta barva je nej 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když na to nic nedáš, tak se nic nestane, ale trošku si užiješ rozcházení. Z fabriky jsou ošetřený, ale další péči bych vyhodnotil podle nošení. Jestli je budeš nosit jednou za měsíc a nebo každej den za každýho počasí, tak to bude pokaždý jinak. Když už sou moc zasraný, tak je vyčistim mokrou cestou a pak lehce přelíznu naturálem. S výběrem péče na RW se dělá moc velká věda, ale taky sem to řešil asi jako každej tady. Red Wing Natural oil je nejuniverzálnější, což taky potvrzuju s tim si každej vystačí. Na lepší rozcházení mám vyzkoušenou pěnu vod Saphiru, krásně to povolí a kůže neztmavne, jakože vůbec. Odkaz někde ve vlákně. Vůbec se neboj když je někde hezky okopeš, tak nějak to k nim patří a nevypadá to špatně, takže je zase tak nešetři. Tak ať slouží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Igicz napsal:

Dotaz: Mám doma asi 4 bezbarvé vosky.

 

Já když je kupoval tak jsem dostal od prodavače půlhodinovou přednášku. V kostce říkal, nové nechat tak jak sou. Pak spíš vosk, než olej. Bo prý když se to přežene tak můžou změknout až moc. Měli tam v krámu kopu MCt na servis a ukazoval mi to v reálu v jakém sou některé stavu a proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Rozchodím a uvidím, jak se to vyvrbí. Já z nich měl včera takovou radost, že jsem v nich málem lezl do postele:)) Ze změny barvy po aplikaci jakéhokoliv přípravku mám největší strach. Kór, když je to světlá kůže. Ty rangery i po ztmavnutí vypadají super.

Upraveno uživatelem Igicz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Igicz napsal:

Díky za rady. Rozchodím a uvidím, jak se to vyvrbí. Já z nich měl včera takovou radost, že jsem v nich málem lezl do postele:)) Ze změny barvy po aplikaci jakéhokoliv přípravku mám největší strach. Kór, když je to světlá kůže. Ty rangery i po ztmavnutí vypadají super.

MocToe byly lepší než Beckmany, ale chodil sem do práce a v tašce sem měl tenisky na přezutí, u backmanu to bylo po cca 4 hod u MocToe mě trochu bolely kotníky, ale po 14 to bylo v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Z. Paul jsou perfektní, jedny z nejhezčích rw, ale člověk na to musí mít nohu. Taky mám 280mm, nike beru 44 a skoro všechny rw mám 42. Blacksmith a iron ranger jsem zkoušel o číslo větší, ale mám širokou nohu a jako bonus vysokej nárt a to byla konečná. Dost mě to sralo, protože se mi líběj, ale co už. Vybrals dobře, sou parádní 🤟

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...