Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

ono to asi chce silnější, už jenom, že to bude podzimní/zimní bota, teda předpokládám, že sníh by neměl být problém, že né sice do Alp, ale jako zimní bota to být může ne? Přemýšlel jsem i o těch silnějších RW ponožkách, ale stojí docela ranec... tak mě to zase hned přešlo  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve ctvrtek probehlo v DH predstaveni serky bot v kooperaci DH & Lawart a rovnou to byla i oslava 1 roce v novym kramu. Nicmene pro me porad vedou iron rangery , ale ja se zarek ze fabricky boty uz si v zivote nekoupim. A kazdopadne vylet do dh se urcite vyplati .

post-13975-1445071926,38.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem nalomenej taky dlouho. Jak je to s tou možností je poslat do US a nechat si je nově podrazit a dát do kupy? Má tu někdo zkušenost, na kolik to vyjde a jak dlouho to trvá? Docela dost brousím vnější podpatky, takže by mě to určitě brzo čekalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem přemýšlel o těch 9111, ale když jsem si byl zkoušet moc-toe, tak měl prodavač právě na noze zaběhnutý 9111 a nijak mě noslnily. Na fotkách jsou pěkný, ale zaběhlý už nic moc. Vypadaly jak klasický tuctový farmářky. Přijde mi, že ty moc-toe si svůj vzhled držej i zaběhlý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teda totálně na vážkách, jestli moc-toe nebo 9111. Asi podle toho, jak mi sednou. Na druhou stranu, vždycky se mi líbily bagančata, co má tenhle výmarák na fotce od Wegman...a ty jsou spíš moc-toe...woe, jestli si budu vybírat botky podle psa, tak už jsem vážně pako :)

 

tumblr_n7y900JvKf1supp8bo1_1280.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem přemýšlel o těch 9111, ale když jsem si byl zkoušet moc-toe, tak měl prodavač právě na noze zaběhnutý 9111 a nijak mě noslnily. Na fotkách jsou pěkný, ale zaběhlý už nic moc. Vypadaly jak klasický tuctový farmářky. Přijde mi, že ty moc-toe si svůj vzhled držej i zaběhlý. 

Kupováno dva roky tomu nazad.

post-13313-0-21273400-1445344562_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teda totálně na vážkách, jestli moc-toe nebo 9111. Asi podle toho, jak mi sednou. Na druhou stranu, vždycky se mi líbily bagančata, co má tenhle výmarák na fotce od Wegman...a ty jsou spíš moc-toe...woe, jestli si budu vybírat botky podle psa, tak už jsem vážně pako :)

Hele já jsem zatím taky teprve ve fázi zkoušení, ale měl jsem na noze oboje (moc toe, round toe) a dobře mi seděly pouze ty round toe, čili 9111. Dokud je nebudeš mít na noze, tak vůbec neřeš co se Ti víc líbí a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koza_c psal, že mu přijdou pohodlnější zase moc-toe než roundy a má obojí. To bude prostě individuální záležitost a asi taky jak je prošlápneš, což hned nezjistíš, ale je jasný, že prvotní pocit je důležitý.

 

Kupováno dva roky tomu nazad.

pěkně  ;)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koza_c psal, že mu přijdou pohodlnější zase moc-toe než roundy a má obojí. To bude prostě individuální záležitost a asi taky jak je prošlápneš, což hned nezjistíš, ale je jasný, že prvotní pocit je důležitý.

 

pěkně  ;)

Tak ony se dělají i různý šířky, každý má jinou ploutev, jiný nárt, takže to chce určitě vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dneska v DH a objednal 8131, musí dorazit z Holandska, protože je nemaj skladem, zkoušel jsem si klasicky 875. Ale co chci nahodit. Nike (nebo většinu bot) mám US9 a mám je rád volnější, né že bych v nich plaval, ale kdybych měl o půl čísla menší, tak by mě takovej ten pocit, že to je akorát znervózňoval. Tak jsem si zkoušel US8,5 a byly mi dobře s tím, že sem cejtil, že je nebudu ani moc rozcházet a budou dobrý, ale zase když jsem zkusil o půl čísla menší US8, tak taky dobrý ve předu, ale z boku jsem cejtil, že se to tam o chodidlo trošku opírá a že by to chtělo rozšlápnoutk, ale jako že by se taky daly... Týpek říkal, že když nevíš, tak dycky doporučujou vetší i na tom jejich měřidle chodidel mi vyšlo US8,5, ale měl jsem takovej pocit, že kdyby hodně povolily, tak by asi ty US8 stačily. Týpek říkal, že má doma asi patery a že poslední si bere už aby mu byly dobře hned ze startu, a že si ušetřeju ten prvotní proces rozcházení... Spíš se bojím aby hodně nepovolily. Co na to mazáci?  

 

No není to prdel si jít vybrat boty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...