Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

Byl tam nějakej týpek co si tam šel kupovat kalhoty a ten se do toho furt stral, jako že kde a s kým sem to řešil. Jako ukázkovej hipster s košilí pro dřevorubce  :) až jsem se n....l a to sem tam šel naprosto v klidu ať to prostě omrknou a řeknou názor a výsledek vezmu stejně v klidu, ale ten týpek už mě tak s..l, že mu říkám hele, každá bota je jiná a stáli mě osmičku, tak se dotoho pak přestal s..t...

Mels mu dat jednicku na bricho na zklidnenou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  :D tak jako zasloužil by si, nevychovanec jeden. U něho bych si ale nebyl jistej, jestli nemá po ruce sekeru, to byl přesně ten tip, že v rámci out fitu by se s ní klindě vláčel aby byl dřevorubecky vystajlovanej... :)

 

edit: případně motorovku :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mne to nastvalo.

To jsou oni takovy ty radoby hipsteri (pritom nevedi co to znamena).  :bangin:.

Byl tam nějakej týpek co si tam šel kupovat kalhoty a ten se do toho furt stral, jako že kde a s kým sem to řešil. Jako ukázkovej hipster s košilí pro dřevorubce  :) až jsem se n....l a to sem tam šel naprosto v klidu ať to prostě omrknou a řeknou názor a výsledek vezmu stejně v klidu, ale ten týpek už mě tak s..l, že mu říkám hele, každá bota je jiná a stáli mě osmičku, tak se dotoho pak přestal s..t...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte zda mají na spartoo nebo v DH pravidelně akce na RW? Jako má např.Loake. Jedná se mi o model 875, jestli má cenu vyčkávat v místních vodách nebo si je nechat dovézt např.z US. Mám možnost mít jedny 875ky za nějakých 5k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...