Přejít na obsah

martin22


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Tak si myslím, že člen martin22 je stejná osoba jako člen severes, na kterého tu bylo dost negativní hodnocení http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/53617-severes/?hl=severes a který nakonec dostal ban. Styl komunikace odpovídá, a když mi posílal fotky mailem (kvůli výměně), přišly z adresy severes... Dotázal jsem se v SZ, jestli je to náhoda a nastalo ticho, i když před tím reagoval v řádu jednotek až desítek minut. mojí zprávu si přečetl ráno v 7.46. Tož tak, rád se nechám vyvést z omylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenecháš... Nechcem tu nikomu škodiť, ale je to tak, ako píšeš.

 

Tak si myslím, že člen martin22 je stejná osoba jako člen severes, na kterého tu bylo dost negativní hodnocení http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/53617-severes/?hl=severes a který nakonec dostal ban. Styl komunikace odpovídá, a když mi posílal fotky mailem (kvůli výměně), přišly z adresy severes... Dotázal jsem se v SZ, jestli je to náhoda a nastalo ticho, i když před tím reagoval v řádu jednotek až desítek minut. mojí zprávu si přečetl ráno v 7.46. Tož tak, rád se nechám vyvést z omylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Takže pánové, oproti tomu, co je zde psáno v úvodu musím konstatovat, že tento prodejce naprosto dodržuje dohodu na "dobré slovo", dostavil se na schůzku včas, hodinky byly ve stavu, který odpovídal telefonickému popisu.

 

Za mě maximálně a vřele doporučuji, děkuji členovi Martin22 za podržení hodinek i za perfektní přístup. Gentleman jak se patří.

 

Palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Tak si myslím, že člen martin22 je stejná osoba jako člen severes, na kterého tu bylo dost negativní hodnocení http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/53617-severes/?hl=severes a který nakonec dostal ban. Styl komunikace odpovídá, a když mi posílal fotky mailem (kvůli výměně), přišly z adresy severes... Dotázal jsem se v SZ, jestli je to náhoda a nastalo ticho, i když před tím reagoval v řádu jednotek až desítek minut. mojí zprávu si přečetl ráno v 7.46. Tož tak, rád se nechám vyvést z omylu.

Ať už je to jakkoliv, nevím co pana investigativce vedlo k psani podobnych prispevku do tohoto vlákna. A tak mi to nedalo a musel jsem se ho zeptat. Sice obchod mezi nami neprobehl (a s timhle panem už nikdy neprobehne) ale dle mého názoru nase komunikace probihlala v běžném a normálním duchu. Jeho odpoved byla - musel jsem napsat svuj dojem. Jestli se mýlm tak Prosím admina o smazání meho prispevku ale vzdyck jsem měl za to, že toto vlakno

Je o zkusenostech s prodejem a nakupem a ne o dojmech. Nebo se mýlm? Mozna ano, tak mi prosim dovolte pridat muj dojem ohledně tohoto clena. Můj dojem je Takový ze tento clen je c o c o t.

Upraveno uživatelem martin22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Chtěl bych poděkovat za super obchod a pokec a všem můžu jedině doporučit! I v komplikované dopravní situaci sváteční Prahy plné zmatků jsme to díky pružnému a rovnému jednání dali dohromady a výsledkem budiž vskutku perfektní obchod a milé setkání. Díky!

 

Odesláno z mého SM-G925F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...