Přejít na obsah

martin22


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsících...

To nebude bundus.. to bude kseft.. zas a znovu..

 

Tak Ondru (martin22) znám a už jsem od něj pár kousků bral a na kšeft to rozhodně nemá. Naopak, hodinky koupí ponosí a jak ho přestanou bavit, tak je prodává pod cenou, aby byly rychle pryč. Jestli říkáš kšeft tomu, že něco koupíš a pak to prodáváš o 10  až 20% levněji, tak pak jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem se potkal s Ondrou. Napsali jsme si toho na za poslední roky už na román a dneska přišel den D. Ondra prijel včas, jak řekl tak bylo, u kávy jsme probrali naše nelehké chronoživoty, udělali obchod a hotovo. Spokojenost z mé strany a klidně rád zase někdy příště, Ondra je fajn chlap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po roku...

Já bohužel nemám pozitivní referenci. V pondělí večer se domluvíme, že v úterý později odpoledne proběhne obchod, konkrétně jsem chtěl koupit rlx gmt master II. Po cestě ze Zlína do Prahy jsem se ještě stavil v Ostravě a protože jsme měli domluvený čas tak jsem si v Ostravě už vybral peníze. Po cestě do prahy je mi sdělena novina, že kolega se nedostane do trezoru, protože mají v úterý zavřeno. Domluvíme se na následujíci den, já s penězi v kapse přenocuji v hotelu a následující den s nimi cestuji křížem krážem po Praze, abych se hodinu před domluveným termínem předání dozvěděl, že kolega si doma zapomněl klíček od trezoru a vlastně neví zda chce hodinky vůbec prodat. Nakonec že mi dá během dne vědět, načež se tedy rozhodne pro zaslání informace přes sms neprodat. Upřímně, obyčejná lidská slušnost by mi nedovolila se chovat tím způsobem, holt každý nebyl tak dobře vychován. Za mě tedy negativní hodnocení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak,  sypu si popel na hlavu ale i za cenu teto recenze jsem rád že gmt2 zustaly doma.  Preju kolegovi  at rychle najde to co hledá :) zdar a silu našemu dilu a at nám to tika. Jen bych rád podotkl  že kolega tu byl sluzebne celý týden a tudíž nespal v hotelu kvůli mě, ale kvůli svemu pracovnimu vytizení. Takze bez pribarvovani prosim :)

Upraveno uživatelem martin22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martin22 napsal:

je to tak,  sypu si popel na hlavu ale i za cenu teto recenze jsem rád že gmt2 zustaly doma.  Preju kolegovi  at rychle najde to co hledá :) zdar a silu našemu dilu a at nám to tika. Jen bych rád podotkl  že kolega tu byl sluzebne celý týden a tudíž nespal v hotelu kvůli mě, ale kvůli svemu pracovnimu vytizení. Takze bez pribarvovani prosim :)

 Vidím, že nedržet slovo a tahat člověka za nos, je vlastně v pohodě..  U nás na Moravě to normální není, ani to není sranda, věřím, že u normálních lidí v Čechách to taky normální.. Já to samozřejmě přežiju, nicméně něco to o tobě vypovídá. Hodně zdaru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...