Přejít na obsah

Nejhezčí řemen - Steinhart Nav B-Uhr


Pitris.k

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • Po roku...

Hmm, já se zase u velkých a těžkých hodinek bojím trnových spon, jednou mi takhle při sundavání upadly Monstery a od té doby trnovkám nevěřím. Motýlovky mám rád pro to, že nosím rád hodinky na volno a motýlovka, nebo překlápěčka zaručuje, že se na zápěstí netočí.

Řemenů k nim mám několik včetně takového krutopřísného leteckého jakoNnato, ale tenhle mi sedí nejlíp.

Zkusím ještě nějaký vintage.

Upraveno uživatelem Kupa54
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • Po roku...
před 2 hodinami, Daemonultimate napsal:

Parádní řemen.

Náramky se dělají i meshe, ale nemyslím si, že by se hodily k hodinkám tohoto určení. Těm padnou řemeny.

Štajny maj parádní náramky, ale k bronzu prostě nejde 😞 a to ani ten černej. Ještě zkouknu nějaký nata, ale moc nadějí si nedělám 😞

1629367002nbu-auto-a-2013-09.jpg

982911429nbu-auto-a-2013-10.jpg

211-0005.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo to znám :)

Tak jinak, bronz ani z hlediska zdraví ani z hlediska čistoty na tom není zrovna nejlíp. Když si pořídíš takovej náramek, zjistíš to sám. Možná už to víš podle toho, že spousta hodinek s bronzovým pouzdrem má ocelové dýnko, aby bronzem nesedely přímo na ruce. Takže bych spíš volil jako bronz pvd, nebude škodit ani špinit. Ale také nebude s hodinkama oxidovat, výsledek si domyslíš. Tak zůstaň u řemenů, na tomhle kousku jsou nej. Ocel oceli, kůže bronzu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...