Přejít na obsah

Top 10 cenově přístupných hodinek


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

U nas je hodinarstvo a ked mi hodinarka povedala ze ked si u nich kupi niekto hodinky za 150e tak to uz su akoze extremne drahe hodinky.. :-D

Však to je úplně normální obrázek toho, kolik je většinová populace ochotná utratit za takový "absurdní přežitek", jakým jsou podle většiny náramkový hodinky. Mimochodem ani pro průměrnýho Němce nejsou hodinky za 2k euro žádná láce. A když už chce podobnou sumu za hodinky utratit, hádám, že se v tématu vzdělá do tý míry, aby je neutratil za Gucci, Junkers nebo Tissot. Jinak je na tom seznamu řada pěkných hodinek, za sebe dávám hlas zejména Glashutte, Orisu a Tudorům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

U nas je hodinarstvo a ked mi hodinarka povedala ze ked si u nich kupi niekto hodinky za 150e tak to uz su akoze extremne drahe hodinky.. :-D

 

presne tak, taka je realita... aj nedavno sa ma niekto pytal na hodinky co mam na ruke a povedal som radsej ze stali stvrtinu toho co realne stali (okolo 2000 EUR) a pozeral na mna aj tak ako na blazna :-)

Ale skor ma mrzi to, ze realne si vacsina ludi nemoze dovolit drahsie hodinky, myslim uz aj take 300 eurove... co je zrkadlom zivotnej urovne, zial.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník maxigabrielg

U nas je hodinarstvo a ked mi hodinarka povedala ze ked si u nich kupi niekto hodinky za 150e tak to uz su akoze extremne drahe hodinky.. :-D

tak si to uvedom a urob nieco s cenami v tvojej inzercii a snad uz nieco nakupim!

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...