Přejít na obsah

Laco Marine Valencia


Doporučené příspěvky

Ahoj,

po dlouhých konzultacích tady na foru spojených s navyšováním rozpočtu, jsem si KONEČNĚ pořídil své první automaty.

 

Jsem z nich nadšen. Co si Vy myslíte?

 

Chtěl bych si k nim dokoupit nějaké pásky - máte nějaké dobré typy?

 

Předem děkuji

post-38819-0-22313100-1428987691_thumb.jpg

post-38819-0-75124300-1428987693_thumb.jpg

post-38819-0-78349700-1428987695_thumb.jpg

post-38819-0-59354100-1428987697_thumb.jpg

post-38819-0-12387900-1428987699_thumb.jpg

post-38819-0-86937900-1428987700_thumb.jpg

post-38819-0-45820200-1428987702_thumb.jpg

post-38819-0-20716400-1428987704_thumb.jpg

post-38819-0-96289600-1428987713_thumb.jpg

post-38819-0-36854200-1428987715_thumb.jpg

post-38819-0-94490300-1428987716_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratulace, at dlouho dobre slouzi! Sednou ti. S remenama se vyblbnes do sytosti :)

Podivej se do vlakna "remeny rucni prace", inspirace tam najdes hromady...a nejen tam. Je tady nekolik sikovnych "svadlenek" ;) Taky se mrkni na strapshop.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take se pripojim ke gratulantum, dobry vyber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž mám v merku jako první automaty něco od Laco, už kvůli historii a relativně dostupným cenovkám. No a taky by mě určitě zajímalo info k strojku, zda se objevuje problém s nepravidelným chodem vteřinovky.

 

Jinak samozřejmě gratulace a ať slouží, vypadají parádně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Ano vypadají parádně :) souhlas :D

 

Vteřinovka šlape jak má - krása pohledět :) a sem tam si sundám hodinky a koukám na tu krásu pod dýnkem. Jak se tam všechno hýba atp. :D

 

Hodinky si zatím sedají - ale deně to měřím a jsem na -10s den. Uvidíme za měsíc až si všechno sedne :)

 

Zatím Laco můžu jedině doporučit! = Tímto děkuji všem, kteří radili, odrazovali a v neposlední řadě nabádali :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju.

Jsou to moc pěkné hodinky. Pro mariny mám dlouhodobou slabost, která se mě drží nejspíš i proto, že jsem sám nikdy žádné neměl. Pořád ještě vybírám.

Číselník je krásně čistý a ta stylizovaná retro kolejnice kolem něj má taky něco do sebe.

Co se týká řemenů, zkusil bych nějaký tmavě hnědý vintage ze surové kůže.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to v reálu až tak tenký nebude, protože tyhle provlíkací řemeny na pár místech jedou ve více vrstvách. Konkrétně u systému nato/zulu jsou pod samotnejma hodinkama dvě vrstvy a pak se ti to ještě načechrá při tom přehejbání nevyužitýho zbytku. Pár fotek:

Worn-Wound-Strap-740x388.jpg

7.JPG

gabhns-3.jpg

013a3c0266d351791855735d05f7742c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, pěkný kousek za fantastickou cenu. Jako zastánci evropský produkce by mi trochu vadil ten japonský strojek, ale tuhle mojí úchylku samozřejmě nemusí sdílet každej. Naopak oceňuju jednoduchej, konzervativní, silně retro design. Jenom je třeba zohlednit, že takovýhle hodinky nejsou úplně univerzální, tedy že na člověku asi nebudou vypadat nejlíp, když si např. vezme šortky a žabky, případně když dotyčnej právě oslavil 16. narozeniny, což ale hádám není tvůj případ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Hodinky plánuji nosit k většině účelů - vyjma sportovních aktivit. Z fotek je vidět, že jdou k letecké bundě i blejzru. A sám jsem zvědav jak NATO strap bude vypadat k šortkám :) . Určitě zašlu foto. Nejdřív ale musím vybrat ten pásek :D

 

Btw - žabky nenosím sandále také ne. Upřednostňuji both shoes případně nějaké pěkné makasíny. Samozřejmě mluvím o práci. Zastávám názor - do města jedině dlouhé kalhoty + uzavřenou obuv. Líbí se mi tento konzervativní přístup. Btw. je mi 25.

 

Pokud v létě jdu ven se psem tak, tak si šortky vezmu a uvidíme jak to k nim půjde. :)

 

Děkuji za názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratuluju, po těchto hodinkách jsem taky pokukoval, skvělá volba, podle mě hodně univerzální kousek :)

i co se týče obutí jsou to super hodinky, dovedu si je představit i na sharkmeshi, na léto je nahoď na textilní natostrap v barvě trika nebo šortek.

na kožený nato nebo zulu si vždy dej pozor na to, že hodinky zvedneš od zápěstí o další +/- 3 mm a než si zvykneč, o nějakou hranu ty hodinky určitě pokřtíš...

 

jo a super fotky, už se těším na další.

 

ps. trochu ironie místního názvosloví je, že pásek je do kalhot a řemen na hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Hodinky plánuji nosit k většině účelů - vyjma sportovních aktivit. Z fotek je vidět, že jdou k letecké bundě i blejzru. A sám jsem zvědav jak NATO strap bude vypadat k šortkám :) . Určitě zašlu foto. Nejdřív ale musím vybrat ten pásek :D

 

Btw - žabky nenosím sandále také ne. Upřednostňuji both shoes případně nějaké pěkné makasíny. Samozřejmě mluvím o práci. Zastávám názor - do města jedině dlouhé kalhoty + uzavřenou obuv. Líbí se mi tento konzervativní přístup. Btw. je mi 25.

 

Pokud v létě jdu ven se psem tak, tak si šortky vezmu a uvidíme jak to k nim půjde. :)

 

Děkuji za názor

S NATO strapem bych byl opatrný, spíš by mě to táhlo k těm vintage řemenům, které tu už zmiňoval jeden kolega. Ale jen to zkus a dej fotky, třeba to k sobě půjde dobře. Mimochodem z fotek i popisu tvého přístupu k oblékání je zřejmý, že ty nebudeš mít problémy kombinovat tyhle hodinky s patřičným outfitem, takže to s těmi žabkami ber spíš jako takovou obecnou poznámku ke tvým hodinkám. Mimochodem v oblékání jsem stejná konzerva jako ty, samozřejmě míněno v tom nejlepším slova smyslu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...