Přejít na obsah

Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

Ale co si budem povídat, jakmile vzlétne nějaká Damasková vlaštovka, tak se na dráze letu shlukujou houfy myslivců s cílem ji sestřelit  ;)

 

People - tak to sleduj WUS nebo Hodinkomanii (jestli si ten nazev nepletu)

Upraveno uživatelem MJ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Damasko grupa si žije vlastním životem přes WhatsApp. Je nám tam dobře. Vyměňujeme si spoustu krásných fotek, debatujeme o hodinkách, radíme si jaké nové hodinky koupit, filozofujeme o životě a scházíme se na pivo. Denně i přes 300 debatních vstupů.

Někteří jsou i nadále na fóru, ale spíše pasivně, jako třeba já.

Report z návštěvy fabriky zatím není hotový. Pasivním přístupem k chronomagu se vytratila motivace. Nicméně report bude. Jen není jasné, kde ho zvěrejníme a kdy bude.

Nikdo z nás není zatrpklý, je nám fajn a jsme spokojení, máme vlastní svět kde si rozumíme.

Prosím žádný flame. Nechci vyvolat žádnou debatu, jen jsem odpověděl na dotaz.

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

To je bezvadný, že v dnešní době optimalizací a kurvítek existuje firma, která vyrábí něco na dvacet let denního používání bez nějakých servisů.

A ten příběh, kterej alespoň zní tak, že je o produktu a ne o zisku, je úžasnej.

U týhle značky silně vnímám, že mi v porfoliu "co jsem měl" chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Tak kdo se trochu zajimá o hodinky, a nemá úplně klapky na očích, ten tohle musí ocenit, Bedjo. Ale neznamená to, že se mu musí produkce Damaska líbit a ze si od nich něco hned poběží koupit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo se trochu zajimá o hodinky, a nemá úplně klapky na očích, ten tohle musí ocenit, Bedjo. Ale neznamená to, že se mu musí produkce Damaska líbit a ze si od nich něco hned poběží koupit :)

...já souhlasím a vkus je věc každého soudruha...naštěstí.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tuhle auru kolem Damasko tady na fóru nikdy nepochopil Asi jsem se přihlásil a rozkoukal moc pozdě a mezitím všechny spory utichly..

 

Měl jsem troje Damasko, všechny jsem vždycky pustil, protože jsem potřeboval cash na novou akvizici a na ty hodinky nemohu říct špatné slovo. Čitelnost, zpracování, kvalita materiálů. Myslím, že na ně nadávájí jen ti, co je nikdy neměli a dost možná jen kvůli jejich stylu "nový model = nová barva vteřinovky". Fakt nevim, nicméně za mě kvalitní kousek se zajímavým backgroundem v podobě právě toho co se děje ve fabrice..

Upraveno uživatelem PavelSch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...