Přejít na obsah

Storm = ********?


Doporučené příspěvky

Co som tieto hodiny videl su take tenke, aj tah je taky tenky...aku mas ruku? Tieto hodinky mi moc odolne nepridu, ani na normalne nosenie...mam taky pocit z nich. Take pod koselu. A Seiko neradia vseci kvoli tomu ze nikto nic ine nepozna, ale kvoli tomu ze vela ludi tu vela vie o hodinkach a vedia to rozumne vyhodnotit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Storm - jedná se prostě o normální asijský módní hodinky, který nemaj s opravdovou hodinařinou nic společnýho, ale můžou fungovat jako hezkej šperk, když si vybereš nějaký vkusný. Navrhujou to lidi na Západě, který imho o designu něco vědí a alespoň dřív se v jejich sortimentu daly najít nápaditý a pohledný kousky. Než jsem objevil chronomag, sám jsem pár hodinek Storm měl a přítelkyně je nosí dodnes - z hlediska funkčnosti nebo trvanlivosti materiálů proti nim nemůžu říct křivýho slova. A image značky je pro mě osobně mnohem lepší než takový Diesel, kterej mám zafixovanej jako značku pozérů z vidláckejch diskoték, anebo nějaký čínský bazmeky prodávaný pod značkami GANT, Lacoste apod. O fejcích z tržnic ani nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...