Přejít na obsah

Fortis Aquatis B-47 Limited Big Steel


Doporučené příspěvky

Takže po opravdu dlouhém přešlapování a hledání a měnění chutí jsem zakotvil. Původní plán na Omegu se rozplynul po důlkladném osahání výrobků. Upřednostnil jsem tedy cit před rozumem (dá-li se to tak nazvat) a skočil do těchto monstrózních limitek odpovídající vice mému naturelu a stylu.

 

Proztatím jsem samozřejmě zcela bez poznatků, kromě radostného rozechvění z nabytí tikajícího železa  :clap:

post-38393-0-14552900-1429617613_thumb.jpg

post-38393-0-56055200-1429617638_thumb.jpg

post-38393-0-81468400-1429617638_thumb.jpg

post-38393-0-41648400-1429617653_thumb.jpg

post-38393-0-09802900-1429617878_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak takto, co šlo vyfotit.

Jinak ve srovnání se současnými Citizen Skyhawk AT, je to v pocitu na ruce podobné, ačkoli jsou B=47 opticky větší. To dělá ta luneta, co ji asi vzali na dětském hřišti Pepíčkovi z tříkolky.

post-38393-0-49497000-1429618972_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, první, ba i druhý pohled vyvolává zmatení až mírnou motolici. Ale po krátké době začne člověk vnímat jen vše bilé a jsou tak docela přehledné. Zajímavé na indexech je pozice 3 a 9, kde ty šipky ukazují, kam točit při nastavování dne a datumu (také směr otáčení lunety). Nevím, zda je to záměr, ale je to tak. Luneta se otáčí jednosměrně a je uzpůsobena i na rukavice. Také jsem zjistil, že tah má extenzi na neopren nebo rukavice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

originalny kus zeleza, konecne nieco ine!!! Sam som nad nimi rozmyslal este ked neboli na trhu a mal som uz aj skoro zarezervovane... nakoniec ma velkost odradila, ale tebe sedia paradne... 

 

ozaj super, to je nieco!!! parada!! bez vyhrad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozatím velká spokojenost s přesností. Na nový strojek +4 sekundy se mi zdá velmi slušné.

Co se velikosti týče, jsou tak akorát pod manžety, ale samozřejmě se rády ukazují. Na ruce sedí perfektně, ale jsem zvyklý na větší kousky a nemám malou ruku. Myslím, že jsou tak maximum, co se na mě vejde.

 

 

Sent from iPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznám sa, nie je to model z môjho listu obľúbených modelov od Fortis, ale ak sa páčia, prečo nie. Taký zaujímavo zvláštny, verím, že v reále však určite vypáli ešte lepšie. Šípky ukazujúce smer otáčania korunky pri nastavovaní dňa a dátumu je samozrejme zámerom, Fortis to tak už dávnejšie používa. Takisto som si myslel, že v lumi budú len indexové čiarky. Máš peknú namodralú lumi.

 

Veľmi by sa mi páčila fotka z momentu preklápania dňa/dátumu. Ide to sice bleskovo, ale zachytiť to rozmazane, ako sa vence pretočia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stano, to je dobrý nápad na foto toho protočení.

Jinak jsem si včera hrál s NATO páskem a bohužel se mi líbí zesílená varianta, která tam nejde. Stěžejka je hodně blízko a není tam místo, nebo by tam byl velký tlak. Stěžejky jsou černé, šroubované. Ven jdou lehce, zpět také, ale chce to trpělivost. Trefit správnou polohu jde s kovovým tahem obtížněji.

Messiah: Naštěstí nejsem prodávací typ. Hromadím a udržuji šrot :)

 

 

Sent from iPhone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...