Přejít na obsah

Steinhart B-Uhr 47 Titan A-Muster


Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny nadsence, je to pribeh podobny rade jinych zde na foru. Po letech odrikani, ocumovani a planeho fantazirovani jsem se konecne rozhodl koupit si hodinky ktere budu chtit nosit a ktere mi budou delat radost kazdy den. To po trech tydnech kazdodenniho noseni a i obcasneho spani to plati, zatim jsem nenasel zadnou vadu na krase ani na technice. Strojek ETA 2824-2 elabore dela denne cca +5sec. Moc se mi libi detaily - mirne vypoukle sklicko, korunka, modrene rucicky. Jako celek pusobi velice solidnim dojmem. Mam rad jednoduche funkcni veci bez zbytecnych "opicaren" proto me design odkazujici na druhovalecne pilotky fl 23883 dostal a ve chvili kdy se mi dostaly do ruky bylo rozhodnuto. Za mirny nedostatek povazuju sice krasny ale dost silny reminek ktery je pri delsi praci na pocitaci nepohodlny, v takovou chvili tedy sundavam a kocham se jimi na stole pred sebou.

post-17689-0-10176200-1429688891_thumb.jpg

post-17689-0-13254300-1429688911_thumb.jpg

post-17689-0-01381300-1429688919_thumb.jpg

post-17689-0-06329100-1429688934_thumb.jpg

post-17689-0-21575900-1429688943_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, toto jsou moje vysněné pilotky, jen ve verzi 44 mm. Nechci těď zbytečně utrácet, když se chystám na něco lepšího, ale mezi pilotkama je řadím bez ohledu na nízkou cenu nejvýš. Snad jedině Laco Westerland se jim v kategorii +/- 45 mm autentickým vzhledem vyrovnají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, díky tomu vintážnímu řemenu z nich ten historickej odkaz doslova sálá. Přispívá k tomu i absence loga výrobce, což se na klasických pilotkách vždycky cení. Kdyby mělo pouzdro o půl centimetru menší průměr a místo toho automatickýho strojku by tam byl kalibr s ručním nátahem, bylo by to perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, z tohoto úhlu pohledu to vypadá mnohem líp.

Už jsi zkoušel vyměnit řemen za jiný, jestli ta titanová spona sedí dobře jazýčkem do jiných řemenů ? Jde vůbec ta spona vytáhnout (stěžejky) nebo je všitá ? Jaký má ten řemen na konci šířku ?

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na spone je sroubovaci stezejka a ma rozmer 22 mm

 

Díky, z tohoto úhlu pohledu to vypadá mnohem líp.

Už jsi zkoušel vyměnit řemen za jiný, jestli ta titanová spona sedí dobře jazýčkem do jiných řemenů ? Jde vůbec ta spona vytáhnout (stěžejky) nebo je všitá ? Jaký má ten řemen na konci šířku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strapshop má výběr o ničem. Jako základ bych volil stránky

http://www.watch-band-center.com/

Za tři eura poštovného z Německa a dodání do tří dnů mají vše, co má Strapshop, a tisíce dalších. Včetně origo Steinhart.

 

A posléze se doporučuju podívat na diskuze ohledně Panerai, protože Paneristi se v kožených řemenech vyžívají a hodně z nich se hodí i k B-Uhr. Tady je z jednoho fóra seznam výrobců:

http://www.paneraisource.com/aftermarket_straps.shtml

 

Doporučuju namátkově DaLuca, Panatime nebo Martu

http://www.martuleather.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taktez nosim velke hodinky od Stainu a mensi bych uz nechtel :-) a to disponuji opravdu malou rukou. Libi se mi ten kontrast male ruky a velkych hodinek. Tyhle pilotky se povedly a co by to bylo za pilotky kdyby nemeli vice nez 45mm ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...