Přejít na obsah

UKAŽ PTÁKA !


Doporučené příspěvky

Trochu to tu oživím, byť ptáka vyfotil někdo jinej, ale zato pěkně a s fajn příběhem.

Eventuleně to budiž bráno jakožto důkaz, že v dnešní době mi už stačí jakákoli potitvní zpráva a začnu bejt sentimentální.

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/nejstarsi-znamy-ptak-na-svete-ma-v-70-letech-dalsi-mlade-40352891#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=PN4WAdMNmpC-202103040833&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

No upŕímně, je to mládě a nejsem si úplně jistej. Na pustovku moc oranžový oči a velký "uši", na ušáka málo kontrastní a málo pestrá kresba, nemohl by to být třeba i mladej výr? Ale tam to taky nesedí... Já přes sovy nejsem expert. Jsi si s kalousem jistej?

Edit: no ale peŕíčka na bříšku a maska jsou kalousí, to je fakt.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :D

Byl to docela zážitek. S dcerkama jsme šli s optikou nakonec ven až těsně ke stromu, na kterém seděl. Kalous si nás přezíravě změřil a začal si čistit peří na křídlech a rousnaté pařáty - mimochodem docela respekt budící zbraně. Odletěl až po setmění. Bylo by fajn, kdyby si na zahradě zvykl spát, vývržky by mi nevadily, ale to asi neklapne kvůli ječáku jedný mý ratolesti. O víkendu by kalous přes den oko nezahmouřil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...