Přejít na obsah

LLD date


Doporučené příspěvky

Už sú to viac ako dva mesiace a nejak som stále nemal čas sem zavesiť a zároveň sa nimi tak trochu pochváliť. :) 

Po siahodlhom prezeraní tohto fóra (ktoré mi otvorilo oči pri hodinkách - za čo som veľmi vďačný) som našiel hodinky, ktoré spĺňali to čo som od hodiniek očakával.

- dobrú vodotesnosť

- tak povediac aby boli univerzálnejšie, aby som ich mohol dať k obleku ale aj ku tričku

- aby to až tak veľa nestálo :)

- jednoduché bez chrona

- a aby bola to zvučnejšia značka

- a iné drobnosti...

No proste som si vybral LLD s dátumovkou, ktoré sú na tomto nete rozpitvané dopodrobna a je zbytočné o nich písať viac.

 

post-35937-0-69740200-1429815314_thumb.jpg

 

Bola dilema či kupovať nosené, alebo nové, ale keď som bol v obchode a nakoľko som chcel potešiť aj manželku peknými hodinkami a pri zľave 20% (keď sme brali dvoje hodín) som proste do toho išiel.

Trochu som zostal po dvoch týždňoch zaskočený presnosťou, ktorá bola okolo + 6/7 sec/deň (teraz +8sec) ale potom som si povedal, že presnosť nebola v podmienkach a vo vlastnostiach čo som chcel od hodín :D je to trochu zvláštne, ale mi je to jedno. V tejto cene beriem hodinky skôr ako šperk nie ako ukazovateľ času, na to tu máme elektroniku - PC, mobily a iné veci, ktoré nám (NE)pomáhajú v živote.

 

Aj po dvoch mesiacoch sa z hodiniek teším ako keby som ich mal 2.deň na ruke...

 

Len som si už stihol zmeniť remeň na hnedý kroko a veľmi príjemne sa to nosí. Len keď pôjdem na dovolenciu k moru/vode tak prehodím na originálny remeň a možno aj na iný a už v tom pobežím ako väčšina z vás :D

 

post-35937-0-24435000-1429815371_thumb.jpg

 

(Foto nič moc mobilom... :( keď bude čas hádam ich nafotím aj v lepšom svetle a technikou )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At dlouho slapou, jsou paradni. Kdybych se mel rozhodnout pro tento model, beru take s datumovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...