Přejít na obsah

5 sportovních chronographů pod 10000?


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

5 Sport-Chronographen unter 10.000 Euro

 

1: Alpina Gen?ve Startimer Pilot Heritage Chronograph ?Alpina 130? 

 

Alpina_Geneve_Alpina_130_Heritage_Pilot_

 

Mit der Startimer Pilot Heritage Chronograph ?Alpina 130? bietet Alpina einen relativ günstigen Einstieg in das Thema: 2.595 Euro (Stand Dezember 2014) kostet der Chronograph mit Kaliber AL-860 auf Basis von Sellita SW500. Ein 41,5 Millimeter goßes Gehäuse aus vergoldetem Edelstahl umrahmt das Werk und das Zifferblatt im Retrostil.

 

 

 

2: Breitling Navitimer 01 46 mm

 

Breitling_Navitimer_01_46_mm.jpg

 

Im Jahr 2014 ist der Breitling Navitimer 01 von 42 Millimetern im Durchmesser auf 46 Millimeter gewachsen, in seinem Inneren schlägt weiterhin das Automatikwerk Breitling 01. Preis: 6.870 Euro (Stand Dezember 2014).

 

 

3: Omega Speedmaster Mark II

 

omega_speedmaster-mark-II.jpg

 

Der Klassiker von 1969 ist zurück: Omega lanciert die Speedmaster Mark II mit automatischen Co-Axial-Kaliber 3330 im 42-Millimeter-Gehäuse aus Edelstahl für 4.900 Euro.

 

 

4: Schauer Edition 15

 

Schauer_Edition_15.jpg

 

Mit dem Automatikwerk Eta/Valjoux 7753 nutzt der Chronograph Schauer Edition 15 ein bewährtes Kaliber. Sein Edelstahlgehäuse mit 44 Millimetern Durchmesser prägen Schrauben auf der Lünette. Mit Lederband und Faltschließe kostet die Uhr 3.800 Euro.

 

 

5: TAG Heuer Carrera Calibre 1887 Chronograph McLaren

 

TAG_Heuer_Carrera-Calibre-1887-Chronogra

 

Sowohl mit Tachymeterskala und Flyback-Mechanismus als auch mit Name und Design richtet sich der TAG Heuer Carrera Calibre 1887 Chronograph McLaren an Rennfahrer ? und alle, die es sein möchten. Als Motor nutzt das 43 Millimeter große Titanmodell das Automatikwerk Calibre 1887. Für 9.450 Euro kann man mit dem Mc-Laren-Chronograph auf die Rennstrecke gehen.

 

zdroj - http://www.watchtime.net/nachrichten/5-sport-chronographen-unter-10-000-euro/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jorga Schauera jsem dodnes neznal, ale z téhle pětice má podle mě nejhezčí hodinky. Jo, líbí se mi víc než Omegy, u kterých mi vadí poněkud přežitý tvar pouzdra a lehce tuctový tah. Alpiny vděčí za svý kouzlo kvalitní fotce s dobrym aranžmá, na ruce budou imho fungovat podstatně hůř. Brajtle, jak už jsem psal vícekrát, nejsou můj šálek čaje, a ty TAGy jsou snad nejmíň povedený Carrery, jaký jsem kdy viděl. Za víc jak čtvrt mega je to tedy opravdu kauf. Snad jedině kdyby je dávali k tomu McLarenu zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alpina mají skvělou fotku a to dělá v tomto srovnání vše. Omega jsou naživo parádní (a na žádné fotce se mi vůbec nelíbí :D ) a na Tagy bych si klidně v reálu vsadil (není to pro mně, ale pro čerstvého majitele McLarenu mi to připadá jako krásné "techno-chrono")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...