Přejít na obsah

chytré fitness náramky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Můžete mi někdo potvrdit vyvrátit, jestli se k něčemu hodí toto:

3 zóny srdečního tepu

Zadejte jednu z 6 úrovní dle vaší fyzické kondice, abyste dostávala přesná doporučení během tréninku. Během aktivity vám sporttester poskytuje informace, které vám pomůžou ve cvičení. V reálném čase kromě trvání cvičení zobrazí váš tep, volitelně i průměrný tep, spálené kalorie nebo jednu ze 3 zón srdečního tepu. Toto je velmi užitečná funkce pro různé účely aktivity. Pokud chcete snížit svou hmotnost, zvolte první zónu, druhá zóna je vhodná pro vytrvalostní trénink a se třetí zónou dosáhnete špičkových výkonů se zlepšením aerobní i anaerobní kapacity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem si poridil naramek od sony a musim rict. Ze za tech 900,- neni moc nad cim uvazovat. Notifikace fajn, prepinani hudby super, buzeni je fakt prijemne. To jaka byla aktivita je nahodou zajimave,umi to rozpoznat spoustu veci. Co se tyka behu, tak presnejsi nez runtastic, po vyzkouseni obojiho a pak premereni v mapach ( stejne ale clovek běhá se sporttesterem, takze tohle me nezajímá.) a ma to super vychytavky jako, ze upozorni kdyz se clovek vzdali od telefonu, takze ho nestrati. Pripadne i upozorni na kradez. Ovšem potreboval bych aby to jeste reagovalo na klice atd.... Jeste si s tim hraju, ale za ty penize je to dobra kravina a asi mi i vydzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

  Pokud má někdo zájem o zkušenosti s náramkem Garmin Vivosmart, tak se můžete ptát. Je to můj 4 náramek, ostatní skončily v koši. Nedovolil jsem si je sem nabídnout ani zadarmo. Tento mám  cca měsíc a nemůžu si ho vynachválit. Používám v kombinaci s iOS. Navíc má perfektně dotažené notifikace a dle GPS je velmi přesný. Dá se totiž nakalibrovat. Naprosto vyhovuje, spokojenost. 

 

+ krokoměr, vzalenost km, kalorie, planování, zaznam aktivit

+ synchronizace jak s PC, tak telefon (Android, Apple, Win i Mac)

+ výdrž baterie 8 dní, nabití 2 hodiny

+vodotěsné pro plavání

+ 19g a vypadá jako náramek (8 barev)

+ jakékoliv notifikace (SMS, tel, facebook, viber,whatsapp, kalendáře atd...

+ datum, čas,

+ ovladání hudby

+ dá se připojit tepový pás, rychloměr na kolo a ovládání kamery

+ výdrž 1 měsíc uchování dat bez synchronizace

+ spousty nastavení ( levá, pravá ruka, zobrazení na výšku, šířku, nastavení budíků)

 

- nemá integrovaný měřič tepové frekvence

 

Jestli to někomu pomůže, klidně se ptejte.

 

post-14379-0-57711400-1437204516_thumb.jpg

post-14379-0-39502100-1437204529_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inteligentní buzení "zatím" nemá, připravuje se nový sw., který bude mít více budíku vč. inteligentního buzeni. Budík se pohodlně nastaví v telefonu, nebo v PC.  Displej se rozsvěcí dvojitým poklepáním, nebo automaticky otočením zápěstí. Proto se nastavuje pro levou , nebo pravou ruku. Dále se dají volit kombinace např. poklepáním a při záznamu běhu automaticky. Na displeji se uvede celé jméno tak, jak je uvedeno v telefonu vč, háčků a čárek. Nový sw. umí mazat oznámení a odmítnout hovor.

 

Náramek se prodává ve 2 velikostech.

Upraveno uživatelem ava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na strankách Garminu, jak je forum. Na mobilu to nenajdu, večer ti sem hodím link. Vivofit má ale jiný sw.

 

Jinak ještě info, jde k tomu připojit jakýkoliv snímač tepu ANT+ . Nemusí to být hrudní snímač Garmin, ale třeba snímač na zápěsti s protokolem ANT+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...