Přejít na obsah

chytré fitness náramky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hej je to tak... Nikdy se ti nestalo, ze jsi spal treba jenom dve hodky, ale presto ses citil dalsi den docela cile, a naopak, ze jsi spal dostatecne dlouho, ale stejne to pak stalo za prd? :) nerikam, ze to je vsespasitelne, ale konkretne to vstavani a celkove ten pocit po vstanuti mi to teda zprijemnilo... Ale samozrejme si uvedomuju, ze tam muze hrat placebo efekt velkou roli :) (to je mi ale u zadku, hlavne, ze to pomaha :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej je to tak... Nikdy se ti nestalo, ze jsi spal treba jenom dve hodky, ale presto ses citil dalsi den docela cile, a naopak, ze jsi spal dostatecne dlouho, ale stejne to pak stalo za prd? :) nerikam, ze to je vsespasitelne, ale konkretne to vstavani a celkove ten pocit po vstanuti mi to teda zprijemnilo... Ale samozrejme si uvedomuju, ze tam muze hrat placebo efekt velkou roli :) (to je mi ale u zadku, hlavne, ze to pomaha :) )

Ale vlastně máš právdu. Ja se pák divím proč třeba o vikendu spím víc než 10 hodin ale jsem stejně celý polamaný a nevyspaný. :)  A jaku konkretně model z těch naramků SONY jsi měl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten první (SWR10), ten ale k iphonu nepřipojíš, takže mám teď SWR12 a pořád uvažuju, jestli ho mám vrátit ve 14denní lhůtě nebo ne... Mám totiž pořád ten původní a jetý android telefon koupíš na aukru i okolo pětikila...

 

Zkoušel jsem i Jawbone UP3, ale tam mě to dost často budilo až v poslední možný čas (tedy ne podle fáze spánku) - musela by být velká náhoda, abych oproti předchozí zkušenosti spal ráno tak tvrdě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi levnější bude koupít nějaký android za pětikilo na bazáru třeba. :)

 

Ted koukám na ten SONY SWR10 a je tám uvedéno že "V balení: 2x náramek (velikost S a L), smartband, usb.". Ty dva narámky mužou fungovat pouze se stejným androjidem? Nebo ten druhý, který nebudu potřebovat, mužu třeba někomu věnovat a dá se použivat zvlašt, nevíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Tak jsem si koupil garmin vivofit 2 a otestoval ho- kroky pocita dobre ( nosim i klasickej krokomer a mam aplikaci v mobilu), vodotesnost je taky ok ( otestovano v bazenu pri plavani) a zatim drzi i baterie. Doporucuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem nově Miband 1S a 1 protože starou mi vypadlo z náramku při kontaktním sportu (moje chyba). Dejte si pozor klucí z nákupu, obzvlášť v Česku. Nově je verze jen s bílým LEDem, která stojí míň, ale obchody ho nijak neoznačují a prodávají za cenu staré dobré verze s více LEDy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem si prošel docela slušnou pouť - od Jawbonu přes Fitbit až k současnému Garminu Vivosmart HR, který je zatím to nej, co jsem v dané kategorii měl možnost vyzkoušet. Slušná napojitelnost na aplikace třetích stran, slušný dotykový displej, výdrž cca 5 dní, tichý vibrační alarm (ocení ti, kterým taktéž v ložnici chrní mimino a ráno vstávají do práce).

 

Praktická stránka věci, pokud jde o primární účel - dobře se na tom sleduje aktuální tepovka, měření dost přesné a to hlavní - člověk nad sebou má tendenci držet bič, když ho něco otravuje na zápěstí :) Bez téhle kraviny jsem nikdy dlouhodobě efektivně nedokázal udržet váhovou sestupnou tendenci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chci něco na vyzkoušení, přemýšlím, že asi začnu základem Sigma Activo a pokud mě to bude bavit, tak bych pak přešel na Fitibit Alta. Má někdo osobní zkušenosti s jedním nebo s druhým?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já říkám - u fitness náramků dělá půlku parády hardware a půlku software...pokud je náramek super, ale má k hovnu přidruženou aplikaci, je to na draka....A z toho titulu doporučuji Fitbit - appka na iOS i Droid je hodně dobrá, společně s G Connect mi sedí asi nejvíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...