Přejít na obsah

chytré fitness náramky


Doporučené příspěvky

No asi budeš mít pravdu, protože ty náramky jsou ke sportování v podstatě nepoužitelné, alespoň ty, co jsem zkoušel. Nicméně u těch fitness hodinek to asi taky nějak moc velká hitparáda nebude. Kolega má Garmin Fenix 5 a ty také nezměří tep při dynamickém cvičení spolehlivě. Takže asi nezbude nic jiného, než ten hrudní pás. A to je varianta, kterou jsem preferoval ze všeho nejméně :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 39 minutami, vikinho napsal:

Kdyz jsem to kdysi studoval, celkem dobre mi z toho vychazel Moov HR

Tak toto vypadá moc dobře. Máš o tom nějaké reference? Respektive, nikde jsem nenašel možnost nákupu v ČR. Děkuji

Upraveno uživatelem olson21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vikinho napsal:

Bohuzel uz nee... jsou to vic nez dva roky.. nakupu z ciziny jsem se nebal.. ale prevazilo to, ze jsem chtel spise univerzalni zarizeni, abych nemusel tahat mobil na behy...

Tak to je škoda, ale snad by to mohlo jít z Amazonu objednat. Ta cena je taky velmi příznivá. Díky moc za odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bohužel od Polaru jsem neviděl tu čelenku s tím snímačem. To je přesně to, co jsem hledal. Nicméně ta cizina nic moc. Tedy spíš nic než moc.
 
 

https://www.gadgetexplained.com/2019/04/polar-oh1-plus-ant-ble-smart-hr-sensor.html?m=1

On ten snimac od Polaru jde pripnout na plavecke bryle a snima z hlavy..

V odkazu pisou, ze si ho muzes dat pod celenku.. treba budou uz i “udelatka” na ebay a aliexpressu..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak to je paráda, já si furt nemůžu udržet to tempo, nosím to měsíc, pak to sundám a furt dokola. Teď se asi zase nato vrhnu,furt máš ten Garmin Vivosmart 4? Je zvláštní, že Garmin tuto edici neaktualizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, porad Vivosmart 4. Bud mam hodinky a naramek, nebo na sport beru Forerunner 645. Bavi me proste ty statistiky a dalsi doplnkove blbosti, ktere tam Garmin k tomu ma (odznacky za ruzne aktivity, challenge v nachozeni kroku nebo behani atd.). Treba ted mam uz pres 90 dni v kuse, kdy jsem denne nachodil vic nez 10k kroku. Motivuje me to k vetsi aktivite, coz je zvlast ted, kdyz delam z home office a chodim maximalne mezi loznici, kuchyni a obyvakem celkem podstatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj

Trochu jsem začal běhat a pořídil si k hodinkám náramek Fitbit Charge3 a mám tam menší problém.

Špatně se mi zobrazuje režim spánku,první noc všechny údaje atd. další dvě noci už jen délku spánku a v apce napsáno že by to mohlo něco rušit,nemáte někdo zkušenost co s tím? (postel,žena vše stejné) 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...