Přejít na obsah

chytré fitness náramky


Standis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 255
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No já to vidím asi takhle: Fitbit není špatný a měření má docela obstojné a co se týče měření spánku tak tam je hodně přesný koukal jsem na videa YouTube a tam to vážně mají super udělané, záleží na tobě jestli chceš měření i na noc. Základní zprávy si přečteš v pohodě a na ovládání si zvykneš. Apka není špatná, ale moc se tam toho neděje. To předplatné je opruz ale myslím že bez toho taky člověk může žít ;-) Nejsem si jistý jestli to za ty prachy stojí. Já bych se vůbec nebal toho xiaomi 7 a klidně bych si ho koupil. Na tu větší obrazovku si zvykneš rychle a je to rozhodně komfortnější ;-) Měl jsem obojí a na notifikace a ten základ to úplně v pohodě stačí a nevím co máš za telefon, ale xiaomi myslím má možnost sdílení s ostatnima aplikacemi a to Fitbit má hodně na prd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, MPD napsal:

No já to vidím asi takhle: Fitbit není špatný a měření má docela obstojné a co se týče měření spánku tak tam je hodně přesný koukal jsem na videa YouTube a tam to vážně mají super udělané, záleží na tobě jestli chceš měření i na noc. Základní zprávy si přečteš v pohodě a na ovládání si zvykneš. Apka není špatná, ale moc se tam toho neděje. To předplatné je opruz ale myslím že bez toho taky člověk může žít 😉 Nejsem si jistý jestli to za ty prachy stojí. Já bych se vůbec nebal toho xiaomi 7 a klidně bych si ho koupil. Na tu větší obrazovku si zvykneš rychle a je to rozhodně komfortnější 😉 Měl jsem obojí a na notifikace a ten základ to úplně v pohodě stačí a nevím co máš za telefon, ale xiaomi myslím má možnost sdílení s ostatnima aplikacemi a to Fitbit má hodně na prd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

dík za názor mám Samsung 21FE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Poslední dva roky jsem měl Apple Watch, ale zase se mnou cuká chronobundus... Nemáte někdo přehled o aktuálním trhu chytrých náramku, co by se daly nosit na pravé ruce a nevypadaly jako hodinky? Mam ale specifické požadavky: za tu dobu s AW si nedovedu představit svůj život bez GPS a hlavně NFC plateb rukou... Existuje vůbec něco takového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj existuje a to momentálně jediné s platbama fitbit charge 5 a má i GPS a docela dobré funkce. Na spánek jsou super mají docela přesné vyhodnocení, ale bohužel je tam pak pro víc dát předplatné. Asi kolem 200 Kč, ale to záleží na tvých preferencích. Jinak garmin před půl rokem vydal vivosmart, ale tam myslím, není GPS. Obojí se pohybuji okolo 4000 Kč. Jinak pak jsou číňani, ale tam vždy budeš mít nějaký kompromis.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano.

Oba my mladosi maj starsi samsung naramek, skoda, ze uz v tom nepokracuji, ze se dalsi nedelaj.. uz jen hodinky.. proste naramky jsou kaput..

..a priznam se, ze cim jsem starší, tim min me bavi zkouset exoticke systemy a jsem alergickej na zakladni nefunkcnosti a nelogicnosti.. :-)




Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Tě docela chápu, ale když to vezmeš z druhé strany, tak náramek ti bude sloužit na notifikace a můžeš si s ním třeba i zacvičit, ale když budeš spíš víc sportovec, tak tam náramek moc smysl nedává. Já fitbit mám a upřímně takových negativ jsem tam nenašel


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Garmin Vivoactive 4, malý displej a náramek na pravé ruce neruší. Baterka na 4 dny, senzory snad všechny mimo GPS - pouze za asistence telefonu.

Je i novější generace, ale ta má větší displej což nechci protože už to pak není náramek ale skorohodinky, GPS senzor navíc ale bez senzoru tlaku (altitude climb).

po půl roce zkušenosti pozitivní!

image.jpg

image.jpg

Upraveno uživatelem tomato
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je Vivosmart 4 a ne active ;)
Mam ho doma taky. Nosil jsem denne asi dva roky, nez jsem presel na kombinaci mechanik a fenixu 7.
VS4 sice nema zabudovane gps, ale kdyz mas u sebe telefon, tak bere polohu z nej, takze to mereni je relativne presne. Jinak to ma vsechny mozne funkce jako kroky, patra, body battery atd. Paradoxne nastupce VS5 nema pocitani nastoupanych pater a jine ficury…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meri to "normalne" 😄 

Nemel jsem s tim nikdy zasadne problem. Jako jo, obcas se stane, ze ti to ve spanku nejakej krok zmeri, ale to jsem spis jeste vecer divocil s manzelkou nebo mel nejake divoke sny. Nikdy se mi nestalo, ze bych v leze ubehl pulmaraton. Na druhou stranu je fajn, ze nektere fejkove aktivity to treba nebere - cisteni zubu apod. Oblafnout se to ale samozrejme da, kdyz se clovek snazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...