Přejít na obsah

R4B4 - Řemeny


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Jsem opět obrovsky spokojen s řemenem na míru! Nic není problém, řemen je nesmírně rychle vytvořen a je moc krásnej! Díky, Roberte! 

Upraveno uživatelem Violoncello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Dluzim tu Robertovi taky hodnoceni. Chtel jsem to sem soupnout trosku s odstupem, az remen a hodinky vic ponosim.
Loni se ke mne dostaly hodinky Seiko SKXA49 aka Black Knight, ktere jsou standardne na integrovanem tahu. Ke mne se uz dostaly ovsem pouze hodinky. Upizlal jsem tedy nejaky gumovy remen a docasne je na nem nosil, ale nebylo to ono.
V casech Corony jsem se tedy odhodlal a napsal Robertovi s zadosti o remen na miru. Hodinky jsem mu poslal a pak uz jsme jen ladili styl, prosivani, dirkovani apod.
Robert mi hodinky poslal zpet asi po tydnu, byla to desna rychlovka. Po vybaleni jsem byl celkem nadseny. Remen je pekne tlusty a je to kurna poctivy kus kuze. Na druhou stranu je prijemne mekka a poddajna, takze se to dobre vytvarovalo na moji ruku. Dirkovani je presne tam, jak jsme se domluvili a jak potrebuju. Proste spickove odvedena prace a hodinky dostaly uplne novy naboj. Trosku mi ted pripominaji Tudor P01 :)

383a3674b015be2f6ceb77ef27bd65c5.plist

2015312efbfaaa8efab9719471cf80ac.jpg

7cf5745a41b477c33d85b49397cfad5b.jpg

147d32822d19fa1996501758999d5169.jpg

7f68930bf033c2c064b603a990a9a8a0.plist

2f07d9cb51f6bdebfb71339081171d77.jpg

79a20824ec4023af26fd71a7eb9bc217.jpg

Roberte, jeste jednou diky moc za pristup. Verim, ze to nebyl nas posledni pocin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Tak konečně mám hodinky doma a chvíli čas na hodnocení nového řemenu od Roberta. Když jsem jej po přečtení několika stránek pozitivních ohlasů oslovil, ještě jsem netušil jak skvěle to celé dopadne. Velice příjemná a rychlá domluva. A řemen který mi od Roberta přišel, předčil veškerá očekávání. 

Rozhodně DOPORUČUJI a moc se těším na další obchod. 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...