Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Neva zkusím to tedy po páté. Rád bych tady soustředil videa profi a ofi :-).

Jako druhé, samostatné, vlákno by bylo docela super, taková ta naše videa, od členů z chronomagu. Rozbalovačky atd. Pár jich tu je .. ale nejdřív se zeptám autorů o dovolení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Neva zkusím to tedy po páté. Rád bych tady soustředil videa profi a ofi :-).

Jako druhé, samostatné, vlákno by bylo docela super, taková ta naše videa, od členů z chronomagu. Rozbalovačky atd. Pár jich tu je .. ale nejdřív se zeptám autorů o dovolení....

 

Jasné, treba ďalšie takéto vlákno. Je určite lepšie mať veľa vlákien.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/84013-filmy-o-hodinkach-a-hodinaroch/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kluci klid .... já si tady hodím pár odkazů na hodinky/videa, které mě zajímají a líbí se mi jak jsou udělaný, možná i někdo další ... krátké, profi, takové hodně hi tech a techno .. o nic nejde .. a vůbec dejte si pivko je hezky a koukejte na to co vám dělá dobře, protože naštvat se můžete v pondělí v práci noni ? :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kluci klid .... já si tady hodím pár odkazů na hodinky/videa, které mě zajímají a líbí se mi jak jsou udělaný, možná i někdo další ... krátké, profi, takové hodně hi tech a techno .. o nic nejde .. a vůbec dejte si pivko je hezky a koukejte na to co vám dělá dobře, protože naštvat se můžete v pondělí v práci noni ? :cheers:

 

Prečo sa domnievaš, že sme naštvaní? Jednoducho upozorňujeme, že tu takých vlákien už je celkom dosť, sú roztrieštené a zapadajú. Čo je škoda a založením ďalšieho vlákna stav nezlepšíš.

 

 

edit: prečo tak často niekto predpokladá, že na druhej strane strane sedí pološialený jedinec, s červeným ksichtom mlátiaci do klávesnice a musí ho poučiť, aby bol v kľude a pohode?

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože jsem neznaboh a dal do vyhledavače slovo video a nic moc jsem nanašel ... Zrození našich miláčků jsem fakt ani nehledal :-)

Nebyl by problém, kdyby byla sekce Videa ve Všeobecné diskuzi, ale víme  jaký mají módi k novým sekcím odtažitý přístup... no...

většinou ty fakt zajímavé videa jsem tu viděl ve aktualizačním statusu např toto je taky super :

 

https://www.youtube.com/watch?v=OLkkEMmZLis

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Kolegové, potřebuji poradit, nebo spíše pomoci. Před časem jsem tady zhlédnul dokument o hodinářské škole ve Švýcarsku. Bylo to o průběhu ročníku a výběru studentů, kteří pak pokračovali na mistry. Byl tam tuším dabing a původně to snad jelo na ČT. Neměl by prosím, někdo z vás odkaz na ten film. Díky za jakékoliv vodítko, jak to najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...