Přejít na obsah

Historie Panerai (a Rolex)


Mitak

Doporučené příspěvky

Díky Víťo, to vypadá přesně k tématu potopení Queen Elisabeth v alexandrijském přístavu - omrknu antikvariáty.

 

 

Mám ji doma. Sháněl jsem ji dost dlouho. Je tam super srovnání miniponorek všech mocností - Itálie, Japonsko tuším, že i Británie a Německo.

Detailně jsou popsány i průběhy významných akcí.

Zkus mrknout SEM

 

Já k tomu jako nerd do historie ještě dodám, že vedle Queen Elisabeth to koupil i Valiant (stejná třída), obě Britové opravili; britové sami užili "charriots" - což byla ve facto kopie maiale - k útoku na italské křižníky, a že maiale bylo de facto rozvedením nápadu na žabí torpédo "mignattu", kterým italové potopili na konci první světové Viribus Unitis...

... sorry za off topic ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

dik za clanek. jsem novacek, takze muj dotaz bude mozna mimo misu, ale pochopil jsem, ze dnesni Panerai maji vlastni calibry. Tam smeruje i muj dotaz, pokud pro ne hodinky vyrabel Rolex a v 90-tych letech odmitl, tak kdy na jednou vzali vlastni calibry? :-o

 

jinak opravdu krasne hodinky, vubec se Slyovi nedivim! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborné čtení na dobrou noc, také děkuji, muselo to dát hodně práce. Sotva člověk pustí nějakou tu kačku, už aby začal zase šetřit :-) Panerai mě poslední dobou zajímá čím dál tím více a tohle vlákno je třešnička na dortu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...