Přejít na obsah

Historie Panerai (a Rolex)


Mitak

Doporučené příspěvky

Tak to perlage medzi mostami je riadny grc. Po tomto článku u mňa pamy klesli ako súčasný bitcoin. Ešte môžu dať v rámci “modern upgrade” na pallet fork plastové kamene..kurnik keby to boli lacné hodiny tak ok

tá uvodná foto článku je výstižná 👍

21323F7F-A7A7-4010-8D6D-E049522CA51A.thumb.jpeg.3886ec190300999c72fe0cf3375b8236.jpeg

 

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo to preci nejde. Nic proti kritice nemám. Ale poslední příspěvky jsou úplně mimo mísu, nebo vlakno. Nehledě na to že už se to tady několikrát objevilo. Tohle je vlákno historie Panerai ala Rolex. V tom kritika novodobých PAM asi nemá co dělat ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, pciza napsal:

A já jsem sakra Panerai fanoušek 😉 a ta kritika mi není příjemná, jen chci říct že patří jinam než do historic Panerai 

A samozřejmě třeba ta cenová politika mně sere taky,  jako ostatně třeba u Rolex 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jose Perez vedie svoj "džihád" proti Panerai už dosť dlho.

Aktuálne:

Reakcia na video od Watchadvisor Panerai Manufacture tour EP1, v ktorej obvinil Alexandera Linza, že je platený Richemontom a že vo videu vlastne absolútne nič neukázali. Ukazujú iba hotové súčiastky, ktoré mohli byť vyrobené úplne kdekoľvek plus nejake prskanie vody na ne.

Sleduje asi všetky možné reakcie Panerai na sociálnych sieťach, zrovna včera niekde Panerai tvrdilo, že p.900 je ich in-house strojček. To samozrejme zdvihlo vlnu nevôle a odporu, že Panerai klame a P.900 je ValFleurier používaný značkami Richemontu a žiadny Panerai in-house. Panerai následne svoj post radšej zmazalo, čím si samozrejme úplne nepomohli.

Plánuje nejaké obrovské odhalenie, ako to vlastne bolo so Stalonnem, ale tvrdí, že Richemont sa ho všemožne snaží "shadowbanovať", aby nemal šancu svoje správy rozširovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odhalení se Stallonem uz bylo ne? Článek na 1000 stránek, ze to s Panerai nebyla náhoda, ale super PR projekt, atd. atd. A kampan a podvod a spiknutí. Ja to tedy přečetl, ale byla to tak obrovská konstrukce, ze raději věřím, ze je skutecne nahodou koupil a vzal je na ruku 🙂 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...