Přejít na obsah

Zenith Espada vs. Grand Seiko Hi-Beat


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja vedel, za ty cinsky "psi" hodinky, co se tu nedavno mihly, byly podobny jeste jednem, ktere se v tom vlakne nezminovaly. Uz vim kterejm :-)

Ale abych nebyl off topic, tak tady bych bral Zenith. Hned bych s nima zasel k "mistru" Brozovi s zadosti, aby mi tu hvezdu z vterinovky upilil. Treba by se mu sikla zase do nejakyho "vyjimecnyho" kousku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to moc nejde srovnat: 

Seiko- chladný technicistní naprosto přesný strojový jedinec, jeden jako druhý. Ledový král.

Zenith- z toho kouká teplo a lidské ruce. Klidná energie.

Vím, že je to blbost, ale takto to na mě působí.

 

:) ja zas vidím tú ľudskú ruku za Seikami. Hneď si predstavím, ako ich Ujinotsuyu Sencha brúsi a leští.

 

P.S: čo máte všetci s tou hviezdou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hvezda mi u Zenith nevadi, s komousema to nema co delat, ale i tak bych vzal Grand Seiko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduche reseni, chci oboje....Stejne jako jednu blondynu a jednu brunetu. A k tomu jednu stihlou vysportovanou a druhou opravdu kus zensky.... A taky jeste nutne potrebuju, ehm Porsche Carrera 911 Turbo a Aston Martin DB 9 jo a taky ...vilu s bazenem a chalupu v Alpach a...a...a.... chci to vsechno :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduche reseni, chci oboje....Stejne jako jednu blondynu a jednu brunetu. A k tomu jednu stihlou vysportovanou a druhou opravdu kus zensky.... A taky jeste nutne potrebuju, ehm Porsche Carrera 911 Turbo a Aston Martin DB 9 jo a taky ...vilu s bazenem a chalupu v Alpach a...a...a.... chci to vsechno :clap:

a nesmí se to dozvědět manželka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...