Přejít na obsah

výběr hodinkovnice


noviisek

Doporučené příspěvky

Tak prvotní dojmy z hodinkovnice (viz. můj příspěvek shora) nejsou vysloveně špatné. V podstatě splňuje očekávání - obyčejná hodinkovnice v celku slušném zpracování s průhledem (který se, zdá se, skutečně skleněný). Vzhledem k ceně jsou prvotní dojmy pozitivní. Chlívky na hodinky jsou široké 4,5 cm a dlouhé 9 cm, hloubka každého chlívku jsou necelé 4 cm. Jak se tam poskládají hodinky o průměru 40 mm a více napíši až ji naplním. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak pridavam par fotek hodinkovnice, kterou jsem, ciste na ukazku, zaplnil nekolika nahodne vybranejma kouskama. U vetsiny z vyfocenych modelu se jedna o prumer vetsi nez 40 mm. Kdyz ale vedle sebe treba dam Steinharty O1V, ktere maji docela velkou korunku, a vedle nich 42 mm Frederiky, tak by mi do sebe, pri nejakem pohybu s hodinkovnici, hodinky narazely. U mensich hodinek, resp.hodinek bez velikych korunek, to jde bez vzajemnych doteku.

 

Tedy na opravdu vetsi hodinky vedle sebe to neni uplne nejlepsi (pro vysvetleni: za nejlepsi bych to povazoval, kdyby mezi kazdyma hodinkama byla nejaka dostatecna mezera a aby vubec nehrozil dotky se sousedicima hodinkama. To v tomto pripade, s vetsima hodinkama nehrozi, bohuzel). Pokud ale hodinky rozumne preskladate, napr. Cik x cak, tak pak problem nenastane.

 

Shrnuto, za cenu cca 600,- Kc spokojenost. Ale asi budu setrit na tu drevenou, jak je tu vystavena v prispevcich shora..

 

a5ce036ac2bc228d3b82124c84f4e466.jpg

82afde6e5240cc1e80ad597f4baef516.jpg9f2e26e357b0d2bf6372e622e62faec1.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teď čeká tejden dovolená a normálně jsem nahlodanej, že se pokusím si hodinkovnici vyrobit sám. Vzpomněl jsem si, že jsem měl před lety tvůrčí období a vyráběl různý ptákoviny, meze nimiž něco menšího (teda ne na hodinky) vzniklo taky. Největší překážku vidím zvednout se od chronomagu a pustit se do toho...

 

post-14317-0-26970600-1442140007_thumb.jpg

 

post-14317-0-89799900-1442140021_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se na nem libi, ze ja na docela rozumnej pocet hodinek :-D Asi mi ho prinese Jezisek ;-) mel bych to presne:

-tatovi Prim

-vintage z roku narozeni

-oblekovky

-daily/business

-casual

-nejaky votloukanky do lesa, na chalupu

Secteno podtrzeno 6ks :-D

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý rok před vánocemi mívají levné ale celkem použitelné zamykací hodinkovnice s průhledem v Lidlu, obrázky zde.

Některé série prý po vybalení ukrutně páchly čínským lepidlem, já u 1x6 tenhle problém naštěstí neměl. 

Jen ty polštářky mohly být vycpanější/širší, těžší hodinky mají při naklonění tendenci se převalovat a ťukají o plexi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...