Přejít na obsah

breitling na PDA


Jaem

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • Po roku...
  • po měsících...

Je to celkom jednoduché možností je viac záleží na tom v akom stave máš svoje PDA či ho používaš v takom stave ako si ho zakúpil alebo ho más upravené. Jedna cesta je nainštalovať si do PDA aplikáciu co0kie hometab pre ktorú tieto upravené hodinky existujú vo forme inštalačného balíčka alebo potom mozeš manuálne nahradiť originálne súbory upravenými a po reštarte PDA sa zobrazia už ako upravené hodinky predpoklad ale pre jednu aj druhu variantu je že používaš pre Home obrazovku HTC Sence lebo všetky tieto úpravy sa týkajú práve tejto grafickej nadstavby od HTC. Ináč upravených hodiniek je fakt veľa ja som ukázal len zopár a určite si každý nájde práve tu svoju obľúbenú značku :) ak budeš potrebovať poradiť kľudne sa mozes ozvať na skype..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTC Sence je možne vložiť aj do ROMky ktora nie je priamo určená pre HTC videl som upravenú ROMku napríklad pre samsung cize bude sa to dať použit aj na iných PDAckach ale to už je potrebne mat upravenú ROMku v Androide síce HTC ma tiež Sence ale nie som si istý či je aj rovnaká štruktúra súborov skor by som povedal že nie ale ruku do ohňa za to nedám ja osobne používam jedine zariadenia z Windows Mobile každopádne určite bude existovať táto úprava aj pre Android..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo sa týka WP7 som dosť skeptický podla toho čo som mal možnosť oskušať tak nie pretože jediná možnosť ako doňho dostať software je cez market place čím sa úplne eliminuje nelegálny zásah do prístroja po softwarovej stránke celkovo mám z WP7 pocit ako keby sa Microsoft snažil opičiť po iPhone a začal sa orientovať na úplne iný segment užívateľov ako starí Windows Mobile... Pre mňa je vec jasná ostávam pri Windows Mobile 6.5 ktorý je pre mňa ideálny a telefón my nahrádza plne moje PC v teréne či sú to emaily, sociálne siete, skype, plnohodnotné surfovanie na nete alebo multimédia a navigácia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ideálny a telefón my nahrádza plne moje PC v teréne či sú to emaily, sociálne siete, skype, plnohodnotné surfovanie na nete alebo multimédia a navigácia :)

 

Tohle neumi jen WM6.5, ale dnes uz prakticky jakykoliv telefon za 4.000+ ;) Kazdopadne treba bude nekdo schopnej to pretvorit i pro iphone, hodiny + pocasi ala Sense uz existuji, tak tohle by bylo jen otazkou casu :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pobeží len potrebuješ upgrdatovať svoje HTC HD na WM6.5 teraz tam nemáš Sence.. inač je pravda že veľa veci sa dá už aj na mobiloch za 4000 :) ja toho na svojom PDA robím viac nebudem sa tu vo všetkom rozpisovať ale samozrejme nie každému WM vyhovuje. HTC HD2 je moje už asi 6te PDA ktoré my úplne vyhovuje aj po stránke SW a HW. Najvedšia sila HTC komunity je asi práve v developerskej základni ľudí z XDAdevelopers :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pobeží len potrebuješ upgrdatovať svoje HTC HD na WM6.5 teraz tam nemáš Sence.. inač je pravda že veľa veci sa dá už aj na mobiloch za 4000 :) ja toho na svojom PDA robím viac nebudem sa tu vo všetkom rozpisovať ale samozrejme nie každému WM vyhovuje. HTC HD2 je moje už asi 6te PDA ktoré my úplne vyhovuje aj po stránke SW a HW. Najvedšia sila HTC komunity je asi práve v developerskej základni ľudí z XDAdevelopers :)

 

Tak na to dlabu... telefon používám v podstatě tak, jak jsem ho koupil a kvůli tomuhle se v tom nebudu vrtat. Ale díky za info.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to prichádzaš o veľa krása WM je práve v tom že všetko si možeš upraviť ako to sam potrebuješ a doplniť o veľa zaujimaveho softweru .. Telefón v tom stave ako ho máš teraz je ochudobnený o mnoho kvalitného softweru :)

 

Budu se s tím holt muset nějak vyrovnat. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pobeží len potrebuješ upgrdatovať svoje HTC HD na WM6.5 teraz tam nemáš Sence.. inač je pravda že veľa veci sa dá už aj na mobiloch za 4000 :) ja toho na svojom PDA robím viac nebudem sa tu vo všetkom rozpisovať ale samozrejme nie každému WM vyhovuje. HTC HD2 je moje už asi 6te PDA ktoré my úplne vyhovuje aj po stránke SW a HW. Najvedšia sila HTC komunity je asi práve v developerskej základni ľudí z XDAdevelopers :)

 

Kde prosím seženu spolehlivý upgrade WM6.5 na HTC Touch Pro II? Mám tam WM6.1..Moc se v tom oboru taky nevyznám..

A jaký je potom postup?

Dík

Upraveno uživatelem kulix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...