Přejít na obsah

TAG Heuer Carrera


hornet

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Může mně někdo vysvětlit, proč když fest roztočím natahovací mechanizmus tak je slyšet zvuk jak kdyby se to mělo každou chvili zadřít :thumbsdown_anim: Je to slyšet u ucha, ne na metr daleko. :smile_anim: Koupil jsem je před půl rokem s papírama. Je to normální?

Díkec.

 

je celkem normalni si koupit pred pul rokem hodinky s papirama :-) jinak rotor byva slyset

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.

Panove, opravdu to jde na ruce cítit pokud se rotor roztočí? Protože je plánuju (Tag Heuer Carrera chronograf) v dohledné době koupit a toto mě teda nějak odrazuje.

Ještě se zeptám. Jak je tam upravený automatický strojek Voljoux 7750 (doufám, že jsem to napsal dobře)?

Díky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.

Panove, opravdu to jde na ruce cítit pokud se rotor roztočí? Protože je plánuju (Tag Heuer Carrera chronograf) v dohledné době koupit a toto mě teda nějak odrazuje.

Ještě se zeptám. Jak je tam upravený automatický strojek Voljoux 7750 (doufám, že jsem to napsal dobře)?

Díky

 

Bez obav, na ruce to vůbec nezaregistruješ, pokud s tim nebudeš dělat takový psí kusy jak já. :thumbsup_anim: Když se na to budeš hoooodně soustředit, tak ucítíš jmňoučký zavrnění, po tydnu nošení si už neuvědomíš vůbec nic.

Upraveno uživatelem hornet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez obav, na ruce to vubec nezaregistruješ, pokud s tim nebudeš dělat takový psí kusy jak já. :jawdrop:

Díky, už jsem se lekl, že budu muset opět strávit měsíc hledáním náhradních hodinek. I když nemůžu říct, že by to nebylo příjemné, ale na druhou stranu mám posit že jsem bez hodinek jako bez ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou perfektní, jaké sis vybral? Já mám CV2014.BA0786.

Tyto CV2010.FC6205, vzhledem k tomu, že je budu nosit k obleku, tak jsem preferoval kožený černý řemen.

I když jsem zvažoval i seamastery, ale pak jsem si řekl, že masovku nemusím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, WR = 50 m.

Byl jsem jednou u hodináře a bavil jsem se s ním mj. o Carrerách. Říkal jsem mu, že sháním hodinky, o které nebudu mít strach, kdybych se s nima omylem ocitnul na koupališti apod. Tvrdil mi, že to je naprosto v pohodě. Byl tam s náma ale OZ Tag Heueru, vložil se nám do debaty a říkal, že on by si Carrery do vody nevzal. Že stačí skok do vody ze břehu nebo nějaký blbý pohyb a neštěstí může být na cestě. A že je i problémová reklamace, pokud jim doneseš vytopený Carrery. Takže jsem si z toho udělal závěr, že Carrery jsou nádherný sportovní (i když já bych se je nebál nosit i ke košily a kravatě, ale to je jen můj pohled) hodinky, s kterejma by ses neměl koupat. Nevidím důvod, proč by OZ TH kecal, proč by mi je rozmlouval, protože jsem mu zcela jasně řekl, že potřebuju hodinky, s kterejma bych se vody nemusel bát, takže věděl, že "neudělám kšeft".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem jednou u hodináře a bavil jsem se s ním mj. o Carrerách. Říkal jsem mu, že sháním hodinky, o které nebudu mít strach, kdybych se s nima omylem ocitnul na koupališti apod. Tvrdil mi, že to je naprosto v pohodě. Byl tam s náma ale OZ Tag Heueru, vložil se nám do debaty a říkal, že on by si Carrery do vody nevzal. Že stačí skok do vody ze břehu nebo nějaký blbý pohyb a neštěstí může být na cestě. A že je i problémová reklamace, pokud jim doneseš vytopený Carrery. Takže jsem si z toho udělal závěr, že Carrery jsou nádherný sportovní (i když já bych se je nebál nosit i ke košily a kravatě, ale to je jen můj pohled) hodinky, s kterejma by ses neměl koupat. Nevidím důvod, proč by OZ TH kecal, proč by mi je rozmlouval, protože jsem mu zcela jasně řekl, že potřebuju hodinky, s kterejma bych se vody nemusel bát, takže věděl, že "neudělám kšeft".

Tak stím jsem i tak počítal. Nikdy jsem nepovažoval Carrery za hodinky do vody, i když po pravdě by něco vydžet mohly. Jsoun to spíš hodinky do kokpitu závodního vozu než do batyskafu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stím jsem i tak počítal. Nikdy jsem nepovažoval Carrery za hodinky do vody, i když po pravdě by něco vydžet mohly. Jsoun to spíš hodinky do kokpitu závodního vozu než do batyskafu.

Já je taky nikdy nepovažoval za hodinky do vody, ale předpokládal jsem, že když jsou WR 50m, tak by jim koupel neměla ublížit. Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je taky nikdy nepovažoval za hodinky do vody, ale předpokládal jsem, že když jsou WR 50m, tak by jim koupel neměla ublížit. Toť vše.

 

Mám dvoje kvalitní hodinky Tissot, taktéž pouze do 50M a ještě k tomu jenom za zaklapávacím dýnkem. Do vody už je používám delší dobu, a občas se s nimi mrknu tak do hloubky 5m. Nikdy nebyl žádný problém. Carrery mají dýnko šroubovací, takže normálního plavání bych se vůbec nebál"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dvoje kvalitní hodinky Tissot, taktéž pouze do 50M a ještě k tomu jenom za zaklapávacím dýnkem. Do vody už je používám delší dobu, a občas se s nimi mrknu tak do hloubky 5m. Nikdy nebyl žádný problém. Carrery mají dýnko šroubovací, takže normálního plavání bych se vůbec nebál"

Já se asi blbě vyjádřil. Nechtěl jsem nikomu radit, co má s těma hodinkama dělat, jen jsem dal do placu informaci, kterou jsem získal. Já taky plavu s hodinkama WR 50m. Ale je pravda, že nestály 70 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...