Přejít na obsah

TAG Heuer Carrera


hornet

Doporučené příspěvky

Je WR jen skutečně 50m (?), čekal bych standartních 100m

 

Nejsem odbornik a budu se mylit, ale minuly tyden jsem byl ve Švýcarském Zermattu a měl jsem v ruce Tag Carrery, zajimal mne rotor, setrvačník, nevím přesně ten název, prostě ta kotva která pohybem ruky natahuje pružinu a vypadala jinak, než zadni strana hodinek zobrazenych v tomto foru. Na tom rotoru byly po stranach vyrezane trojúhelnikové otvory se zaoblenými rohy. Dovezl jsem si katalog, v pevných deskach kde je ten rotor take vyfocen a prostě není plný jako na fotce. Nejsem hodinář a pravděpodobně mne opravíte, že se jedná o jiný model. Vyfotil jsem to a posílám jako přílohu....

post-1828-1188240333.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nejsem odbornik a budu se mylit, ale minuly tyden jsem byl ve Švýcarském Zermattu a měl jsem v ruce Tag Carrery, zajimal mne rotor, setrvačník, nevím přesně ten název, prostě ta kotva která pohybem ruky natahuje pružinu a vypadala jinak, než zadni strana hodinek zobrazenych v tomto foru. Na tom rotoru byly po stranach vyrezane trojúhelnikové otvory se zaoblenými rohy. Dovezl jsem si katalog, v pevných deskach kde je ten rotor take vyfocen a prostě není plný jako na fotce. Nejsem hodinář a pravděpodobně mne opravíte, že se jedná o jiný model. Vyfotil jsem to a posílám jako přílohu....

Co znamena "Calibre 360" na rotoru pod napisem TAG HEUER? Ja tam mam "Calibre 16". neni to tam moc videt, ale po stazeni a zvetseni to jde.

post-2001-1188243577.jpg

Upraveno uživatelem hornet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komentuji to foto, co jste dali do vlákna. Nějak se mi nezdá.

Tak to jsi me teda nahlodal, kde bych se dobral informace, co teda nosim na ruce? Koupil jsem to u tohoto obchodnika :

http://www.wortmann-uhren.com/de-uhren_det...heuer-331.shtml

Osobne jsem je od nej prevzal, dal mne to s papirama a kartou pro zarucni opravy.

Mrkni jeste na tyto stranky:

http://www.sayin-watches.com/home.php?mark...e=3&seite=3

Upraveno uživatelem hornet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi me teda nahlodal, kde bych se dobral informace, co teda nosim na ruce? Koupil jsem to u tohoto obchodnika :

http://www.wortmann-uhren.com/de-uhren_det...heuer-331.shtml

Osobne jsem je od nej prevzal, dal mne to s papirama a kartou pro zarucni opravy.

Mrkni jeste na tyto stranky:

http://www.sayin-watches.com/home.php?mark...e=3&seite=3

 

Skutečně bych Tě nerad znervozňoval, fotografie byla převzata z této stránky http://www.rakuten.co.jp/mapre/1020329/1089701/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečně bych Tě nerad znervozňoval, fotografie byla převzata z této stránky http://www.rakuten.co.jp/mapre/1020329/1089701/

Aby nedoslo k nedorozumeni, ta fotka neni moje, nemam didgi. fotak, ale moje vypadaji stejne. Dal jsem ji tam proto, abych reagoval na "pplk", jiny tvar rotoru a na nem napis "calibre 360".Jinak fotky jsou jine, podivej se na polohu utahovacich zarezu na vicku. Jak poznat jednoznacne repliku od originalu?

Upraveno uživatelem hornet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny fotky (kromě tý od N'gala :) ) jsou v pohodě. Na fotce od pplk je kalibr 360 - chronograf měřící na setinu vteřiny, skládá se z automatickýho ETA strojku 2892 a původního ručně natahovanýho in-house chronografu Tag Heuer. Kalibr 360 zavedl rotor s dírama, který pak začal TH používat i u ostatních strojků, myslím, že na funkci to nemá vliv, to je spíš jen marketing. Kalibr 16 je ETA 7750, kalibr 36 je Zenith El Primero.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se moc omlouvám za mystifikaci. Díky, Viktore.

Já mám v katalogu rovněž foto identické s tím od pplk, tudíž jsem myslel, že to druhé je špatně.

Takže ještě jednou sorry. Snad jsi ty hodinky mezitím nerozbil kladivem, to bych nerad :D

 

Kurwa, to mne spadl kamen ze srdce!!! Skoro jsem nespal. :crying_anim02: Diky panove.

Jeste, jak poznat repliky od originalu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už budu zásadně kupovat v Čr nebo v zahraniční v kamenných obchodech s tradicí, ušetřené peníze mi za ty nervy nestojí :suicide_anim:

 

abys si udelal predstavu o cene, tak ve Svycarsku se daji koupit Tag Heuer Carrera P024 CV2014.FT6007 s tim novym rotrem calibre 360 agumovym reminkem za 2.950,- CHF a s kovovym tah 3.100,- CHF

post-1828-1188411847.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abys si udelal predstavu o cene, tak ve Svycarsku se daji koupit Tag Heuer Carrera P024 CV2014.FT6007 s tim novym rotrem calibre 360 agumovym reminkem za 2.950,- CHF a s kovovym tah 3.100,- CHF

 

to je cca 55K, Hanak a Koscom cca 69K. I kdyz usmlouvas tech 5%, tak je to porad o 10K vic... :gun_bandana:

Upraveno uživatelem hornet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
to je cca 55K, Hanak a Koscom cca 69K. I kdyz usmlouvas tech 5%, tak je to porad o 10K vic... :gun_bandana:

 

O tom zřejmě není sporu, nicméně můj příspěvek se týkal odprostění se od nákupů např. na ebay nebo na poměrně často zde vyskytující se adrese watch.de; jednalo se mi o nákup jakýchkoliv hodinek mimo zde zmiňovaných TAG Heuerů Carrera, které vůbec nechci. Chtěl jsem říci, že budoucí hodinky si koupím v příjemné prodejně s milým personálem, budu je mít okamžitě v ruce, budu si je moci prohlédnout, vyzkoušet a koupit se všemi náležitostmi včetně vyplněného Z.L. a ne sedět doma, nervovat se, ohryzávat si nehty a čekat co bude v balíčku za hodinky a zda bude vše O.K., toliko k mému příspěvku nahoře.

 

P.S. prostě tak jak popsal pplk v prodejně v Zermattu.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow, suhlasim, ze nakup cez Ebay, alebo cez net vseobecne so sebou prinasa iste rizika, aj ked musim povedat, ze ja som mal doteraz stastie a to nakupujem on-line pomerne vela -od knih az po elektroniku a daju sa usetrit velmi slusne peniaze. Spominany watch.de sa da povazovat za velmi seriozny e-shop lebo: maju aj "kamennu" predajnu; nebali sa na stranke zverejnit svoje fotky (ak by ta nasr... tak vies, komu dat po papuli :thumbsup_anim: ); ale hlavne - je to nemecky obchod a ochrana spotrebitela je v de na inej urovni ako inde, takze to co vidis a co deklaruju, to aj dostanes. Bez stresu a strachu. A za usetrenych 10K korun tu peknu predajnu a profesionalny usmev rad ozeliem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom zřejmě není sporu, nicméně můj příspěvek se týkal odprostění se od nákupů např. na ebay nebo na poměrně často zde vyskytující se adrese watch.de; jednalo se mi o nákup jakýchkoliv hodinek mimo zde zmiňovaných TAG Heuerů Carrera, které vůbec nechci. Chtěl jsem říci, že budoucí hodinky si koupím v příjemné prodejně s milým personálem, budu je mít okamžitě v ruce, budu si je moci prohlédnout, vyzkoušet a koupit se všemi náležitostmi včetně vyplněného Z.L. a ne sedět doma, nervovat se, ohryzávat si nehty a čekat co bude v balíčku za hodinky a zda bude vše O.K., toliko k mému příspěvku nahoře.

 

P.S. prostě tak jak popsal pplk v prodejně v Zermattu.

Asi tomu nějak nerozumím, jelikož internetový obchod watch.de je solidní a není se čeho bát, tak nechápu proč by si někdo měl hryzat nechty. A pokud jde o finanční stránku, tak je pece lepší si obědnat po internetu a ušetři, než někomu rvat lowe (peníze) za nic. A pokud jde o to "osahaní", tak to lze udělat v jakémkoli obchodě u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...