Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Tak jo, já to tady hodím přes tablet.

 

Krok č.1 - sundat lunetu.

Zajedte ostrým nožem mezi lunetu a pouzdro...

 

Jardo, ještě jednou díky za postup, funguje na jedničku! Sice jsem se s tím místy trochu pral, nakonec vše dobře dopadlo :)

 

Konečně jsem se tedy rozhoupal přehodit vložku lunety za 009-pepsi. Rovnou jsem sedmičky hodil na tah. Zde je výsledek.

(na datum/čas nekoukejte, dlouho mi ležely na stole)

post-37766-0-85163600-1442941769_thumb.jpg

post-37766-0-58178500-1442941775_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxel: Vypadá to good.

 

 

 

Jen bych se rád zeptal, lunety vašich 009 jsou modré? Moje je totiž prakticky černá a až na slunci jde vidět modrý nádech (což se mi moc líbí) :) Všude na fotkách vidím modrou. Třeba tady na Maxelově vidím černou taky. Jak to je? 

 

Zrovna jsem se stal majitelem SKX009 a zatím jsem silně nadšený :D

post-39735-0-82735400-1442942647_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxel: Paráda, říkal jsem ti, že to nic není ;)

 

Fade: jsou dva druhy pepsi lunety. Jedna tmavá a druhá světlejší.

 

Tady máš srovnání (světlo sice stojí za prd, ale je to vidět)

 

post-33556-0-94492500-1442943182_thumb.jpg

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych se rád zeptal, lunety vašich 009 jsou modré? Moje je totiž prakticky černá a až na slunci jde vidět modrý nádech (což se mi moc líbí) :) Všude na fotkách vidím modrou. Třeba tady na Maxelově vidím černou taky. Jak to je? 

 

Zrovna jsem se stal majitelem SKX009 a zatím jsem silně nadšený :D

 

Jde o nasvícení, viz. další foto - jednou je skoro černá, podruhé zas krásně modrá. To mě na tom baví asi nejvíc  :thumbsup_anim:

 

Maxel: Paráda, říkal jsem ti, že to nic není ;)

 

Vaše: jsou dva druhy pepsi lunety. Jedna tmavá a druhá světlejší.

 

Jo, je to fakt kus koláče (piece of cake).

Jistěéééé, dva druhy. A teď tu o Smolíčkovi :D

post-37766-0-68286200-1442943364_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistěéééé, dva druhy. A teď tu o Smolíčkovi :D

Ten druhý - světlejší typ - není samozřejmě originál. Nechává si je vyrábět jeden kluk ze španělského fóra a ja je občas od něj pro kluky tady beru. Dají se občas najít i na eBay, ale není to pravidlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten druhý - světlejší typ - není samozřejmě originál. Nechává si je vyrábět jeden kluk ze španělského fóra a ja je občas od něj pro kluky tady beru. Dají se občas najít i na eBay, ale není to pravidlo...

 

:notworthy:  Mistr promluvil  :notworthy: Díky, nevěděl jsem.

 

Ale tak já se teda přiznam... Sem hroznej troglodyt (jak někoho nazval Soupu v Superstar), objednal jsem si dvě extra vložky lunety - červenou a bronzovou. Dneska přišly. Jal jsem se je tedy vyzkoušet. Jenže co čert nechtěl, jak jsem sundaval původní, lumi-bod mi zůstal na lunetě. Vyndam teda novou bronzovou a koukám na to jak d*bil, vono to tam má v místě - kde jsem si myslel že má být otvor pro TEN lumi-bod - na vnitřní straně výstupek a je tam jakoby nový lumi-bod. Si řikám, sou to kkti ty čínani, to zapomněli vyříznout - tak sem do toho začal dělat jakože novou dírku pro TEN lumi-bod, co mi zbyl na lunetě... Asi si dokážeš představit, jak to dopadlo - obě lunety v pí*i a až pak mi došlo, že ten lumi-krám je jaksi součástí té vložky !!! No prostě.... nemám slov! :clap:

 

Bral jsem odsud:

http://www.ebay.com/itm/380746696106

http://www.ebay.com/itm/271303698277

 

(vizuálně celkem ok, ale je to celkem bláto a jsou vo fous nižší než origo) 

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo, ještě jednou díky za postup, funguje na jedničku! Sice jsem se s tím místy trochu pral, nakonec vše dobře dopadlo :)

 

Konečně jsem se tedy rozhoupal přehodit vložku lunety za 009-pepsi. Rovnou jsem sedmičky hodil na tah. Zde je výsledek.

(na datum/čas nekoukejte, dlouho mi ležely na stole)

Co to je za tah? Super engineer? Já ho měl na SKX007, ale tohle mi přijde trochu jiné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxel: Paráda, říkal jsem ti, že to nic není ;)

 

Fade: jsou dva druhy pepsi lunety. Jedna tmavá a druhá světlejší.

 

Tady máš srovnání (světlo sice stojí za prd, ale je to vidět)

 

attachicon.gif20150922_193046.jpg

Jen se ujišťuji že se bavíte o rozdílných odstínech modré u pepsi lunety, protože vedle pepsi je ještě coke luneta, která je černo červená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela dost, no :( Sem prostě d*bil... taky už si dávám druhou sklenku na žal.

Mě prostě v tu chvíli dávalo smysl, že Seiko ten bod dalo na lunetu napevno (aby zajistili kvalitu a adekvátní svítivost).

 

Pokud se SKX naprodaj, asi obě vezmu znova :D

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...