Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Beemanovi nic neprodávej, ten už toho má moc  :lol2: . Jak dlouho hodinky maš ? Je strojek zaběhnuty ?  .. sleduj to delší dobu, pokud budou hodinky skákat moc , tak bych to rozhodně řešil, konstantní odchylku si poladíš i sám. 

Mám je od půlky září, dělali mi při měření na 14 dnů třeba -7s za den což je v poho, tenhle týden dělají průměr -22s za den, nosím je skoro pořád :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty moje otloukánky oblíbené. Kdyby člověk nebyl chronocyp, tak by mu stačily prakticky na všechno.

 

Svítí pěkně

SDxt6Hg.jpg

 

Se sluchátkama jim to sluší

01BHqq3.jpg

 

V černobílé jim to sluší

dFcS3Ij.jpg

 

Fakt svítí pěkně

bXHsggZ.jpg

 

Se čtyřmi strážci galaxie laskavě zapůjčenými Maruškou

DDk04Gn.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Moje 007 mi dělaly cca -20s denně, zkoušel jsem i demagnetizér co mám z Alíka a nic, jsem si říkal, že je asi nechám seřídit. Synek mi na ně přicucl magnetickou šipku :-D tak jsem si říkal no a co zkusím je pak zas demagnetizovat, schválně budu sledovat kolik budou dělat, no a pointa je že od šipkové aféry dělají už 14 dnů v průměru -0,8s denně :-) zatím do toho tedy hrabat nebudu prosím neberte to jako návod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvíli si s tím hrál než jsem zjistil co má v ruce, ale je možné že stihnul i bouchnout. Tudíž upravuji můj návod, pokud nepomůže hodinářský zásah magnetickou šipkou zkuste několik silnějších úderů o zem :D :D

Upraveno uživatelem Rampa McKvak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...