Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Hlásím se jako další do klubu :) Dnešní nabídce od Frantika se nedalo odolat dnes jen rychlá mobilovka při odpočinku před spánkem.41eeb840801cbb8360ae1509e33c5e8b.jpg

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 

byl jsem o sekundy druhý! narovinu - závist! :))) jsou skvělý

doufal jsem, že si to rozmyslíš nebo zabloudíš :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, bál sem se jen o jedno - abych byl první kdo napíše :) I přes menší průměr jsou ty hodinky skvělý a hlavně je dostane syn až bude starší, protože jsou z jeho roku narození. Tady nebylo co rozmyslet

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jen nasazená guma. Koupeny loni na podzim. Teď zpátky do šuplíku a na ruku až v létě. Jinak SKX jsou opravdu pohodlné. K dennímu nošení mám samuraje, ale u nich mi někdy vadí větší korunka na pozici třetí hodiny. Ještě zvažuju 007, když tu vidím ty fota.  

post-16551-0-03743100-1582109915_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

U AD je v ČR již neseženeš. Jak píše Fordik, u nich jedině novou řadu Pětek. Pokud na AD netrváš, můžeš je lokálně sehnat na i-time za cenu od 7 500 Kč a více, dle provedení. Zde nemám zkušenost s nákupem. A nebo si můžeš zkusit zahrát loterii s celní poštou a objednat na Creation Watches či Skywatches a třeba budeš mít štestí a ušetříš, jinak spíš proděláš. Já třeba na Skywatches objednával dvakrát. Jednou jsem štěstí měl, podruhé už ne. Na Chrono24 jsou ty ceny už lehce našponovaný.

Upraveno uživatelem Martin.R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...