Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Michale, Ty teda jedeš, velká pecka a to i fotky.

 

Já teď prakticky nové 007 pustím, ale když vidím ty fotky ... ne mě je to malý a navíc mám teď Sumo, což je prostě výše i lépe to sedne na tlapě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně změna k lepšímu...

  

Michale, Ty teda jedeš, velká pecka a to i fotky.

 

Já teď prakticky nové 007 pustím, ale když vidím ty fotky ... ne mě je to malý a navíc mám teď Sumo, což je prostě výše i lépe to sedne na tlapě.

 

No já tam tu lunetu měl v podstatě jen jako zkušební, o ten font mi vubec nešlo. Spíš mě baví ten vysoký lesk keramiky a to jak mění svoje odstíny. Umí být černá jak uhel ale pri určitým světle a úhlu je klidně šedá... proto jsem nakonec pořídil tuhle, která zachovává originalitu SKX ale dává mi tu hru barev :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nějaký nástupce nebo podobný model SKX007? Myslim zejména co se týče designu, želvi se mi nelíbí, odlišnosti jako strojek trochu jiný ciferník to by asi nevadilo. Prostě hezký hodinky za slušný peníze. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooski co je to za pásek, nutně potřebuju taky nějakou gumu, když to vídím, bohužel ty tlusté stěžejky málo kam vlezou. 

Moje otloukánky, pořídil jsem jim nedávno nové tlusté stěžejky a gumový pásek a prakticky celý měsíc home officu jsem je měl na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale dělají, snad nevadí, že sem hodím odkaz, když tak to smažte

 

https://www.longislandwatch.com/Blue_Red_Luminous_Ceramic_Bezel_Insert_p/c06.htm

 

Díky! To mě láká. Dám tuhle alá origo keramiku, safír s modrým odleskem a Crafter Blue CB10 v Navy Blue.  :evil:

Upraveno uživatelem Peter_See
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...