Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Právě mi dorazily zde koupené devítky. Chtěl jsem vyzkoušet, abych měl srovnání, ale asi zůstanou doma 007. Hodinky za pár korun a jak mi motají hlavu...247da6fbfa71006268a4e18a9a5b9323.jpg
Budeš ty devítky pouštět? :)

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak jsem se dnes naštval, že se moc nadřu při točení lunety, tak jsem pustil youtube s návodem, nachystal nářadí a pustil se do pročištění. Fakt mám radost, že jsem napoprvé neublížil ani hodinkám ani sobě a po pročištění a promazání lunety klikají jedna radost. Dotaz na místní zkušené, 009 šly samy, ale u 007 jsem se natrápil se sundáním, ale snad ještě více s nacvaknutím zpět. Ze zoufalství došlo i na kleště a už už jsem sahal pro kladivo, fd2763e82f4c7898bc98f40a0895c01e.jpg
ale hodinky nakonec bez úhony a vše funguje jak na nových. Setkal se někdo s tím, že by luneta nechtěla zpět?
Po novém impulsu s 009 začínám zase objevovat i 007.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 007 jsem tady začínal, ty musí zůstat. 009 jsem chtěl jen zkusit pro porovnání, abych si za 15 let, kdy nebudou a vy všichni je budete syslit v šuplíku, nevyčítal, že jsem něco prošvihnul. Ale příjemně překvapily, tak teď nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...