Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

V 28. 4. 2020 v 22:01, 01axel01 napsal:

Jak myjete své hodinky vy ? Já mýdlo a kartáček a šup pod vodu. 

 

Takhle myju pouze tah. Na samotné pouzdro jdu pouze s vodou bez mýdla. A spíš vlažnější než teplejší. A samozřejmě u toho nesmí chybět starej kartáček na zuby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád jsem nějak nechápal co na těch  SKX všichni vidí,chtěl jsem něco na léto,tak skx11 mi přišlo jako dobrá volba. Mám je dva dny a nosí se fakt dobře . Teď mám jen problém,ze bych k nim klidně vzal 009 a nikde nejsou.:sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pivas napsal:

Pořád jsem nějak nechápal co na těch  SKX všichni vidí,chtěl jsem něco na léto,tak skx11 mi přišlo jako dobrá volba. Mám je dva dny a nosí se fakt dobře . Teď mám jen problém,ze bych k nim klidně vzal 009 a nikde nejsou.:sad01_anim:

Bohužel v ČR se budou shánět težce, ale třeba na creationwatches za 254e.  Za mě mají SKX vnitřní kouzlo a stejně jako u speedu, cítím, že v jednoduchosti je krása :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden dorazila Crafterblue guma v námořnické modré, typ CB10. A je boží. Sice dražší (z UK stále bez dph a cla), ale udělal jsem si radost. Barva krásně ladí. 

Původně jsem chtěl červenou gumu, ale ta by se mi asi rychle okoukala, tak jsem našel dvoubarevnou, ale to je taková divočina, takže jsem nakonec vybral klasickou a elegantní modrou.

 

 

IMG_9952.jpg

IMG_9957.jpg

IMG_9965.jpg

IMG_9981.jpg

IMG_9982.jpg

IMG_9988.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Peter_See napsal:

Minulý týden dorazila Crafterblue guma v námořnické modré, typ CB10. A je boží. Sice dražší (z UK stále bez dph a cla), ale udělal jsem si radost. Barva krásně ladí. 

Původně jsem chtěl červenou gumu, ale ta by se mi asi rychle okoukala, tak jsem našel dvoubarevnou, ale to je taková divočina, takže jsem nakonec vybral klasickou a elegantní modrou.

 

Musím říct, že modrá té pepsi sluší. Fakt pěkný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Pepino777 napsal:

 

Dnes vyzvednuto, ale rovnou mi bylo sdeleno, ze budu obdarovan jinymi hodinkami, takze mozna pujdou zase o dum dal....




Sent from my iPhone using Tapatalk

škoda, budeš ich lutovať:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic mi do toho není, ale jestli ti nehrozí vězení pro dlužníky, nechej je doma.
Je to designově dotažené, nemá to chybu. Nic nechybí a nic nepřebývá, žádná designerská schválnost to nekazí.

Takhle mají vypadat pepsiny. (Osobně tedy nesnáším ručky se šipkama,  ale na to nehleď)
A nakonec, vypadají že jsou ve skvělé kondici, to prodáš vždycky.

Však si udělej test, schovej je do šuplíku a mysli si, že je nemáš, poslals je do světa.
A uvidíš, jestli ti nezačnou chybět ;o)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Pepino777 napsal:

Technicky dotaz. Resili jsme se znamymi takovou drobnost a to, kolik kliku ma origo luneta na skx? Pac nekdo rikal ze na nich ma 120 a nekdo zs ze jen 60. Delaly se dve verze, nebo luneta se 60 je proste jen vymenena?


Sent from my iPhone using Tapatalk

origo 120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...