Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

V 1. 5. 2020 v 6:49, Pivas napsal:

Pořád jsem nějak nechápal co na těch  SKX všichni vidí,chtěl jsem něco na léto,tak skx11 mi přišlo jako dobrá volba. Mám je dva dny a nosí se fakt dobře . Teď mám jen problém,ze bych k nim klidně vzal 009 a nikde nejsou.:sad01_anim:

Jak psal 01axel01 creationwatches nebo na skywatches za 241eur za K a za J o 5eur víc. Jinak píšu až teď protože vlákno prolízám po nějaké době a Pivas se mě ptal na přes SZ na SKX011. Snad to tedy nevadí.

Upraveno uživatelem suprzajic
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem z nich hotovej :-) Máš parádní Mod a podle prodejního inzerátu i hodně příslušenství..:rolleyes:
IMG_20200521_173839_compress56.thumb.jpg.12b193baf58266fb9b98b8c162b50f3f.jpg

Áno máš pravdu - naozaj pekný mód - bola to naozaj náhoda, nakoľko som chcel reálne kúpiť nové a následne nejaký mód.

No teraz mám k hodinkami toho tak veľa, že každý deň môžem niečo meniť a cely mesiac dávať vždy iné prevedenie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Vladino125 napsal:



No teraz mám k hodinkami toho tak veľa, že každý deň môžem niečo meniť a cely mesiac dávať vždy iné prevedenie.

No to je pravda ale nejvíc ti závidím plastický indexy a černý datum:speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Vladino125 napsal:


Ahoj,

Áno to už je dost. Pripúšťaš že by mohli byt zmagnetizovane ?

Právě že si nejsme vědom ničeho. Mám je chvíli. Nosím je poslední měsíc denně až. Zajdu do Koscomu zítra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže... kombinace málo natažených hodinek (neměl jsem je ve winderu pár dní a pracuji v kanclu) a opravdu zmagnetizování.

Winder mám cca 40cm od TV, to je jediné, co mě napadá, kde to mohlo vniknout.

Koscom, prostě obchod nejvyšší kvality. Za 15 minut opraveno, nastaveno, udělaná tlakovka + výjezd z vibrografu (3s/d). Budu to teď sledovat, jak se bude přesnost měnit schválně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Pepino777 napsal:

Me tak napada, co mas za winder? Ten motorek, co s tim toci ma prece v sobe taky nejake magnety ne?

https://www.electronic-star.cz/Domacnost/Dum/Natahovace-hodinek/St-Gallen-Premium-pohyblivy-stojan-na-hodinky-2-hodinek-4-rychlosti-cerny-Matna-cerna.html?gclid=EAIaIQobChMI4N_D_YLU6QIVj-vtCh2OmwBZEAQYAiABEgLmj_D_BwE

Tento, taky mě to napadalo dnes, když říkali, že magnety jsou prakticky všude. Ale to by nedávalo moc smysl, že to je winder, nevím no, som z toho volaký zmetený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...