Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Lacifer napsal:

Uvažuju o koupi SKX009 a mám pěknej plonkovej shark mesh 22mm, prošel jsem celý vlákno a nenašel ani jednu fotku SKX007 ani SKX009 na Sharku, mohl by mi někdo please vyfotit jak to vypadá? Předem díkes 😉

mrkni na google, je tam spousta fotek, nějak mě to k nim nejde ale

https://www.google.com/search?q=skx009+mesh&client=firefox-b-d&channel=crow2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiQzIuf-b_qAhVRuXEKHd5YDd0Q_AUoAXoECAsQAw&biw=1920&bih=947

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, sima1one napsal:

Díkes moc, že mě to taky nenapadlo vygůglit jsem trubka 🙄, a máš recht myslel jsem teda že to bude líp fungovat, proto tady nešlo podobný fotky najít 👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Lacifer napsal:

Díkes moc, že mě to taky nenapadlo vygůglit jsem trubka 🙄, a máš recht myslel jsem teda že to bude líp fungovat, proto tady nešlo podobný fotky najít 👍👍

K černým 007 se mě to docela líbí z fotek. K pepsi se mě to nehodí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povaluji v hlavně myšlenku, že bych si pořídil SKX013. Každopádně pokud vím, tak už nikde není k okouknutí na živo, abych nekupoval zajíce v pytli s křivým armovákem. Předpokládám, že šance, že když objednám ze zahraničí, tak mi přijde zmetek, je stejně velká jako u větších brášků (007, 019, 011), co? 😞

Upraveno uživatelem Zmrzlinar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt je po nich shánka. Možná právě proto, že už se nedělají. Vidíš, a já mám černé a časem chci koupit k nim pepsi. 5-tky se mi taky nelíbí. Neviděl jsem ale na vlastní oči úplně ty nové. Akorát nemají lunetu, tak už to beru jako jiné hodinky.

V prodejním vlakne jedny černé jsou, akorát ta cena

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, ta cena. Ty Pepsiny jsem před rokem a něco kupoval nové za 6000kč. A teď se mlatím do hlavy, že jsem nevzal rovnou i černý :D , ale to člověk nemohl prostě vědět. Některé 5ky alá SKX jsou pěkný, ale osobně mě vadí na cifru to obrovský S nebo 5, nebo co to má být. Je to tam nahoře takový přeplácaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak nevím: to, že byla zrušena výroba SKX... se tu mele dobře třetím rokem a eshopy je stále mají skladem,  a ty neustále doplňují. Tak mi z toho vychází, že to je buď kachna nebo že jsou to sakra ale zásoby.  Nový pětky jsem měl a dle mého jsou to superhnusný hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, lucid napsal:

Tak nějak nevím: to, že byla zrušena výroba SKX... se tu mele dobře třetím rokem a eshopy je stále mají skladem,  a ty neustále doplňují. Tak mi z toho vychází, že to je buď kachna nebo že jsou to sakra ale zásoby.  Nový pětky jsem měl a dle mého jsou to superhnusný hodinky :)

A kde jsou prosím skladem za normální peníze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Badunclsam napsal:

A kde jsou prosím skladem za normální peníze :)

"Skladem" a "za normální peníze" jsou dvě zcela různý podmínky. Já psal pouze o skladu, nic ale o ceně :). Taky netuším, co jsou to normální peníze, asi jak pro koho. Nicméně třeba na skywatches mají třeba 40 různých kousků v ceně začínající od 290 dolarů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, za 150 byly ale před těmi třemi roky. Při narvaných skladech vyhlásit, že už nebudou, je jak je vidět docela dobrá marketingová strategie…. Hádám, že do cca pěti let, až opadne zájem o tu rozšláplou pětku na cifru, udělají reedici SKX, minimálně trojnásob tak drahou, s nějakou modifikací strojku, se safírovým sklem, vlnkami, sunburstem a tak.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...