Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Ahoj, po dlouhé době jsem chtěl nasadit 007 na ruku a všiml jsem si, že nelze otočit s lunetou, i když to běžně nebyl problém... Naposledy jsem je měl v Chorvatsku, kde jsem je možná neumyl sladkou vodou po potápění, může to být tím? Lze ji nějak rozhejbat, aniž bych použil hrubou sílu nebo lunetu sundal? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 3 hodinami, pciza napsal:

Tak jsem si je zase pořídil. Už po páté.  Kolikrát vy?

20210203_113939.jpg

Ja je mel tak petkrat. Mozna v kombinaci s 009, ale tyhle hodinky jsou proste dobry. Ja je uz tak dva, mozna tri roky nemel, prosel jsem si drazsi Seika, levnejsi Seika, pravdou je, ze to byly moje prvni  divers hodinky od tyhle firmy. Presne si pamatuju, kdy a kde jsem je koupil poprve. To misto, kde mi je borec prodal, mam stale v pameti. Pamatuju si presne od koho to bylo. Je to zdejsi dlouholetej clen. Kdyz jsem otevrel krabku, spadla mi huba, jak jsou velky... 

Tahle reakce, respektive udiv, nastal znovu az po par letech, s nakupem prvnich SBDX001, to jsem mel radost  jak malej kluk. Krasnej pocit. Tim chci jenom rict, ze se clovek nekdy rad vrati ke korenum. A taky ze je jedno, kolik ty hodinky stojej. Tenhle model musel bejt prodejne extremne uspesnej,  podle me Seiko nikdy takhle dlouho jeden konkretni model neprodaval. Minimalne u divers hodinek tutove ne. Bestseller byly dlouhy roky zelvy (6309), ale takhle dlouho se neprodavaly. Jsou to legendy. A pres vsechny mouchy vzdycky budou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím místní majitele SKX! O občasném bídném zpracování detailů už toho přečetl dost... Ale po týdnu, co mám svoje "nové" SKX na ruce jsem si všiml jak celkem dost nelícuje hodinová ručička. Máte to někdo na svých SKX podobně? Nebo jsem zase chytil aušus : -)

20210116_152732.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

Chcem sa spytat ci by bol niekto ochotny vytunit moje SKX007K2?Chcel by som dat keramicku lunetu,zafir s antife..atd.Samozrejme za ochotu a cas by som sa s dotycnim clenom vyrovnal👍.Dopredu dakujem🙏

Ak teda by bol niekto ochotny kludne mozte napisat na kofino1979@gmail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, olinka napsal:

Ahojte,

Chcem sa spytat ci by bol niekto ochotny vytunit moje SKX007K2?Chcel by som dat keramicku lunetu,zafir s antife..atd.Samozrejme za ochotu a cas by som sa s dotycnim clenom vyrovnal👍.Dopredu dakujem🙏

Ak teda by bol niekto ochotny kludne mozte napisat na kofino1979@gmail.com

Ak by sa nahodou chcel niekto zbavit svojich skx mods tak kludne napiste,dohodneme sa👍🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...