Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, kofolik napsal:

mno plánuju je prodat... takže by mne spíš zajímalo, jestli takovýhle čas může někoho odradit. jsem druhý majitel, nevím, jestli je servisoval ten první, ale za mne se to nestalo. nosil jsem je víkendově.

aha ..., popiš ty hodinky ještě více pro případné zájemce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKX013, 38mm, mid size bratr SKX007, rok vyroby 2017, nezazily zadny otres, sok nebo problem, pouze vikendove noseni na vylety, mam je v dobrem stavu.

nemam pro ne vyuziti.

jen jsem si to zmeril a zamyslel se nad tim, jestli to v tehle kategorii standart nebo uz moc....

78D2B81D-41A7-4897-9FFD-A73EAE2FFCE2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Chtěl jsem u japonské verze skx vyměnit gumu za tah a vyskytl se problém se stěžejkami. Nejdou mi sundat, není je za co chytit, nemají žádnou hranu, jsou hladké. Řešil to zde někdo, jakým způsobem je sundat? 
Když jsem měl K verzi, tak takový problém neměli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, moco napsal:

Chtěl jsem u japonské verze skx vyměnit gumu za tah a vyskytl se problém se stěžejkami. Nejdou mi sundat, není je za co chytit, nemají žádnou hranu, jsou hladké. Řešil to zde někdo, jakým způsobem je sundat? 
Když jsem měl K verzi, tak takový problém neměli. 

Některé stěžejky nemají hrany. Ale ten horní váleček by měl jít trochu posouvat ze strany na stranu. Tak to zkus zachytit vystěžejkovačem co nejblíž pouzdru a určitě to půjde sundat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 27. 6. 2021 v 12:25, ABCDE napsal:

Některé stěžejky nemají hrany. Ale ten horní váleček by měl jít trochu posouvat ze strany na stranu. Tak to zkus zachytit vystěžejkovačem co nejblíž pouzdru a určitě to půjde sundat

Tak se to nakonec povedlo, chtělo to více šikovnosti a pevné nervy 🙂

IMG_1202.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte pani,

Idem si pre radu. Menil som na svojich skx009k2 remienok. Teraz som tam daval naspat Jubilee, no neviem ci sa pri manipulacii neroztiahol. Original sa mi zda ze tam bol ten remienok napevno a tie nozicky vyznacene na obrazku sa nehybali, teraz sa mi tam tie nozicky hybu zo strany na stranu a neviem ako to bolo z vyroby.

 

Ma niekto skx009k2 jubilee od vyroby a vie mi povedat ci sa remienok a nozicky v kruzkoch maju hybat alebo su tam pritlacene napevno a nehybu sa? Dakujem

81n0t1OdU9L._AC_UX679_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To isté sa mi stalo. Po nahodení jubile voľné a väčšie medzery zhora . Určite sa mi nemohli roztiahnuť, ale už to nie je ako keď boli od výroby. Nechápem. Stistnut ich niečím asi nebude to najlepšie riešenie. Ako to máte vy

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze tiez myslis ze ten remienok ma byt na pevno a nehybat sa? Lutujem ze som dal vobec ten jubilee dole, chcel by som aby to bolo ako original, mozno skusim tie nozicky trosku ohnut aby tam boli mensie medzery.. neviem

Alebo este skusit zohnat tie koncove diely originalne, no to sa mi zatial nepodarilo a neviem vobec kde, nemate tip niekto?

Screenshot_20210715-070949_Samsung Internet.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite sa nehýbu. Na svojich 007 som mal nato a keď som nahodil zase jubile tak je to už voľné. Mám aj 009 kde som ešte jubile nezhadzoval a tam je to na pevno bez vôle. Asi sa pri manipulácii tie endlinky roztiahli. Nikto to neriešil ako to dať na pevno?25aae955ea1474f212154ee4738c2e92.jpg85bb9fb97a9f4988eb8603f1283ad520.jpg

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...