Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

před 29 minutami, skalis napsal:

Postnu dotaz i sem:
Chtel bych se zeptat do plena, kde se u nas da poridit origo 22 mm gumovej (silikonovej) remen, co se dodava na Zelvy? Chtel bych ho na SKX007 a Chronoshop ma jen 20 a 24 mm verze. Diky

Napiš sem

https://www.zivefirmy.cz/janeba-time_f240520

Případně zkus Helveti nebo Deal Ostrava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

V nějaké recenzi jsem četl, že Skx jsou nepohodlné hodinky.

S tím vůbec nesouhlasím. Naopak je řadím mezi nejpohodlnější hodinky co mám ( vlastně nemám, ale mám 5kx ) , zejména ve spojení s originálním Skx jubileé tahem. Jsou chvíle, kdy hodinky na zápěstí, i přes jejich váhu, skoro nevnímám.

Jak to máte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Jerryl napsal:

V nějaké recenzi jsem četl, že Skx jsou nepohodlné hodinky.

S tím vůbec nesouhlasím. Naopak je řadím mezi nejpohodlnější hodinky co mám ( vlastně nemám, ale mám 5kx ) , zejména ve spojení s originálním Skx jubileé tahem. Jsou chvíle, kdy hodinky na zápěstí, i přes jejich váhu, skoro nevnímám.

Jak to máte vy?

Na SKX jsem zatím ani nezkracoval tah, i když jsou hodně volný, a jsou až v podstatě na dlani, netlačí ani zvrchu a ní neodstavaji vespod. Ten tah se prispusobi čemukoli. Viz foto.

1676742344822895847453394492556.jpg

16767423791255617635754515889011.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned jsem běžel pro Želvy, abych je porovnal a 5(skx) jsou mi pohodlnější, i když mají ochranu korunky výraznější. Mé ruce nijak nezavazí.

1) to připisuji rozdílné váze. Moje 5kx mají 130g a Želvy 170g.

2) to bude i tahem, protože 5kx na jejich originálním oyster tahu mi na ruce vůbec nic neříkaly, ale až když jsem je dal na Skx jubilee, tak jsem si řekl, že to jsou ty moje pravý pohodlný hodinky, na který jsem byl zvyklej, když jsem míval klasický Skx009.

Když na Želvách povolím extenzi, tak moje miláčky můžu nosit společně :)

764A8328-2DCB-4D23-B97E-D982F7919FB9.thumb.jpeg.c29d5ed9b684167939ffeb30b44cf6a3.jpeg

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...