Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Já jsem se hodně rozmýšlel jestli 007 nebo 009 Pepsi. Nakonec mám 009 Coke a jsem nadšený, protože to je něco mezi a modrá je na slunci, zatímco normálně v místnosti je černá. Prostě bomba.

 

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak vidíš zde, prostou výměnou vložky lunety se dá s hodinkami dobře pohrát. Takže až tě Coca-Cola přestane bavit, koupíš Pepsi, černou 007, případně další barvy dle libosti, no a když nebudeš idi*ot jako já, tak je budeš i nosit ke své spokojenosti :D

Každopádně, dobré hodinky, ať už 007 nebo 009 - nechť Ti dobře slouží!

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak vidíš zde, prostou výměnou vložky lunety se dá s hodinkami dobře pohrát. Takže až tě Coca-Cola přestane bavit, koupíš Pepsi, černou 007, případně další barvy dle libosti, no a když nebudeš idi*ot jako já, tak je budeš i nosit ke své spokojenosti :D

Každopádně, dobré hodinky, ať už 007 nebo 009 - nechť Ti dobře slouží!

Nechci otvirat uz tak velkou ranu,ale neda me to. Cim si prosim vydloubaval ten lumi bod? furt ma to musim koukat a premyslet nad tim- zvladnes lunetu vymenit a shoris na tomhle,velka skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru to sportovně, takže nevadí (co taky jiného, že).

Jak jsem psal, materiál je docela bláto, takže jsem do toho jemně bodnul švýcara a jak jsem viděl, že je to v kelu, chytl jsem rapla a takhle to domrvil.

Aha dik. Ono to totiz vypada,ze si chytl- zvlast u te druhe ,nerva a vzal na to skoro dlato a kladivo

No nic,dik a at ti jeste tyhle hodinky prinasej stesti ( ja to tu vse studuju,protoze seika nemusim,ale diky pepsi lunete bude asi vyjimka) tak proto do toho kecam i tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha dik. Ono to totiz vypada,ze si chytl- zvlast u te druhe ,nerva a vzal na to skoro dlato a kladivo

No nic,dik a at ti jeste tyhle hodinky prinasej stesti ( ja to tu vse studuju,protoze seika nemusim,ale diky pepsi lunete bude asi vyjimka) tak proto do toho kecam i tady.

 

Jelikož je aktuálně nabízím k prodeji, tak už je raději moc nenosím. Ale stejnak děkuju! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Prosím o radu. Opět bych si rád objednal SKX007, ale váhám - doposud jsem vždy objednával na gumě a pak nosil na NATO strapech.

Tentokráte vím, že chci na jubilee, ale - kdesi jsem četl, že origo jubilee není žáden zázrak, že je lepší např: http://www.strapcode.com/store/22mm-super-jubilee-316l-stainless-steel-watch-band-seiko-skx007-p-1123.html

Otázka tedy zní, zda-li objednat na gumě a dokoupit, nebo koupit rovnou na origo jubilee?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...