Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Super, taky mám jedno šedé NATO na cestě  :lol2:

 

Taky mám jedno šedé NATO. Plus pár dalších .-)

 

Já vždycky trávím zimu na prezidentovi, pak na jaře nasadím na pár týdnů origo gumu, pak přes léto střídám NATO, na podzim na pár dní nasadím mesh a pak zas prezident. Teď mám už pár týdnů na ruce tu gumu a vůbec se mi z ní nechce...

 

A před nedávnem jsem viděl tohle, jen jsem se ještě neodhodlal ke koupi. Nějak se mi nepozdává ten koncept se stěžejkama. Ale za ty prachy bych se na to mohl aspoň podívat zblízka a dát to do šuplíku, že?

 

https://www.ebay.com/itm/22mm-Soft-Silicone-Rubber-Sport-Watch-Band-Strap-For-Seiko-SKX007-Diver-Scuba/153014173865?hash=item23a05b00a9:m:mgI8mcg-kHBOTSKavR8CaAQ

post-25931-0-43091300-1526830423_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám jedno šedé NATO. Plus pár dalších .-)

 

Já vždycky trávím zimu na prezidentovi, pak na jaře nasadím na pár týdnů origo gumu, pak přes léto střídám NATO, na podzim na pár dní nasadím mesh a pak zas prezident. Teď mám už pár týdnů na ruce tu gumu a vůbec se mi z ní nechce...

 

A před nedávnem jsem viděl tohle, jen jsem se ještě neodhodlal ke koupi. Nějak se mi nepozdává ten koncept se stěžejkama. Ale za ty prachy bych se na to mohl aspoň podívat zblízka a dát to do šuplíku, že?

 

https://www.ebay.com/itm/22mm-Soft-Silicone-Rubber-Sport-Watch-Band-Strap-For-Seiko-SKX007-Diver-Scuba/153014173865?hash=item23a05b00a9:m:mgI8mcg-kHBOTSKavR8CaAQ

 

To jsem taky sháněl.. díky za odkaz.. myslím, že to na těch skx vypadá dobře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý postřeh s těmi gumami. Na fotkách na hodinkách to vypadá jako by doléhaly až k pouzdru. Ale na fotkách sólo není vidět žádný výkroj k pouzdru a jak píšeš, stěžejky sou u konce řemenu. Škoda, černo šedý by nebyl marný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

007 mám teď podruhé, první jsem zahlušil. ..asi nebudu zkoušet nic dalšího, 007/009 jsou, aspoň pro mě, nepřekonatelný.

dal jsem šanci želvám, ale tam to tak necejtim.

 

jinak díky, fotíval jsem líp - to mě to víc bavilo a byl čas :/, todle byly jen takový pokusy.

 

v práci..

post-5667-0-94634500-1527143226_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...