Jump to content

Seiko SKX 007/009

Zdeněk H.
 Share

Recommended Posts

Strapcode Jubilee a můj nejnovější hodinkový přírůstek :-) Trošku porod nasadit, ale výsledek myslím stojí za to. Jak tu již někdo psal, přesnost se z úvodních hrůzných - 90s/den po týdnu ustálila na -6s. Vím, že je na soudy ještě moc brzy. Krátce shrnuto jsou parádní a za pár korun plný pytel zábavy :-)

post-59273-0-03705400-1537902675_thumb.jpeg

Ahoj, prosím prosím, jak se přesně děla u SKX ten kvazihack? Všude na fórech čtu slightly backwards pressure ale nedaří se mi. Mohl byste někdo popsat přesně ten pohyb? :-D Je možné že to jde lépe u méně natažených hodinek? Díky moc

Zrovna na skx mi ako to ty nazyvas ten "kvazihack :-)" nefunguje. Prestal som to riesit.

Edited by brumko

U mých 007 stačí mírně pootočit proti směru. Vteřinovka se zastaví těsně před tím, něž se pohne minutová ručička. Na první pokus se mi to nedařilo, stačí opravdu pootočit jen málo.

Kup si raději novy tady v CZ, budes mit českou záruku a misto, kam jít, kdyz bys ji náhodou potřeboval uplatnit. Az poskrabes hardlex, vzdycky ho vyměníš za safir.

Lumi je, na muj vkus, skvela. Nekde zpatky tady jsme řešili, ze podle některých kolegů ztratí prave po prehozeni na safir, za sebe říkám, ze to neni žádný drama.

Tyhle hodinky jsou proste dobrej kauf, za ty penize dostaneš spoustu muziky a nemusis se je bát vzít i tam, kde by mohly přijít k uhone. Navic kultovka, takze jestli se ti líbí, udělej si radost a kup si novy tady v CZ.

• 2 weeks later...