Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Ta keramika je super. Škoda že ji nedělají i v Pepsi barvách, co vím... :-(

 

 

...ale dělají, snad nevadí, že sem hodím odkaz, když tak to smažte

 

https://www.longislandwatch.com/Blue_Red_Luminous_Ceramic_Bezel_Insert_p/c06.htm

 

Tak to je super! Také děkuji za tip  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super! Také děkuji za tip :clap:

Chlapi jestli ji objednáte, tak prosím hned dejte reálnou fotku.. já když vidím tu fotku z odkazu, tak bych se té červené bál... jinak na LCBI maji originální font v safiru... bohužel momentálně vyprodáno...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegovia,

 

Neviem či vytvárať nové vlakno, tak do dám sem.

 

Na nete som si všimol zaujímavú modifikáciu - ktorá mi naozaj učarovala, neviete poradiť či sa dá niekde zohnať ?

 

 

 

 

Tohle už skoro není modifikace, to jsou komplet nové hodinky. Z SKX tam není ani kousek, možná tak strojovna, ale i té by bylo tady škoda, dala by se nacpat lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jestli ji objednáte, tak prosím hned dejte reálnou fotku.. já když vidím tu fotku z odkazu, tak bych se té červené bál... jinak na LCBI maji originální font v safiru... bohužel momentálně vyprodáno...

 

Té červené se právě taky bojím. Reálné fotky z různých úhlu jsou třeba tady https://www.ebay.com.au/itm/SKX007-Flat-Ceramic-Bezel-Insert-SKX-Pepsi-/183801745116 (watchandstyle.net). Podle mě se jedná o stejný výrobek jako z Long Island Watch, jen bez lumi. Někde v recenzích jsem četl, že ta červená přechází za určitých světelných podmínek až do hnědé. Ach jo. Kdyby se spíše podobala té červené z originální hliníkové vložky lunety, tak je to TOP! Bohužel, jak píšeš, ty pěkný PEPSI vložky jak z DLW, tak z L.C.B.I. jsou vyprodaný.  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...