Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

Ano, igelit je také možnost. Nebo jak píšu v textu několikrát, nedělat nic násilím. Teda ani ten nůž tam nesmí násilím. Musí být tenký a musí se najít misto, kam vklouzne. Vždy tam takové je.

Ano, vložka drží v lunete bez lepidla. Ale, pozor na neoriginální vložky z pochybných zdrojů. Ty nemusí mít přesné rozměry a tím pádem tam nemusí držet. Klasické vložky z aftermarketu bez problémů sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako tak jsem si vsugeroval myšlenku, že hodinkám moc nesvědčí používání lunety pod vodou, že jsem snad to původní mazivo nějak vymyl, nebo co...a to jsem je tak maximálně semtam opláchl v umývadle, žádné plavání nebo tak něco.

Naopak. Potapkam voda svědčí. Když je nepoužíváme pod vodou, tak dáváme prostor tomu, aby se mezi lunetu a pouzdro dostal prach, který spolu s vlhkostí z potu a ovzduší udělá nános, který způsobí, že se luneta otáčí ztuha, případně zatuhne úplně. Většinou pomůže, když hodinky dáme pod tekoucí vodu a točíme lunetou. Nanos se odplavi a luneta zase kliká jak má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Seikaři, trochu tady opráším starší diskuzi z jara. Kdysi se tu řešil případný nový kalibr do skx007. Nedávno jsem narazil na článek, kde si borec udělal mod skx007 a dal si tam 6r15 a udělal si i nástavbu na day/date s použitím dílů ze 7s26 a je tam popsaný i postup. Nevím, jestli se to tu už někdy objevilo, ale tak kdyby to někoho zajímalo, rád bych sem dal odkaz na ten článek, ale zaboha netuším jak :crying_anim: a psát dokola to pořád nebudu, protože po každém pokusu se text smaže... :angry:. Tak když tak může napsat SZ a případně to sem někdo dát za mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...