Jump to content

Seiko SKX 007/009

Zdeněk H.
 Share

Recommended Posts

Tak jo, já to tady hodím přes tablet.

Krok č.1 - sundat lunetu.

Zajedte ostrým nožem mezi lunetu a pouzdro...

Jardo, ještě jednou díky za postup, funguje na jedničku! Sice jsem se s tím místy trochu pral, nakonec vše dobře dopadlo :)

Konečně jsem se tedy rozhoupal přehodit vložku lunety za 009-pepsi. Rovnou jsem sedmičky hodil na tah. Zde je výsledek.

(na datum/čas nekoukejte, dlouho mi ležely na stole)

post-37766-0-85163600-1442941769_thumb.jpg

post-37766-0-58178500-1442941775_thumb.jpg

Edited by Maxel

Maxel: Vypadá to good.

Jen bych se rád zeptal, lunety vašich 009 jsou modré? Moje je totiž prakticky černá a až na slunci jde vidět modrý nádech (což se mi moc líbí) :) Všude na fotkách vidím modrou. Třeba tady na Maxelově vidím černou taky. Jak to je? 

Zrovna jsem se stal majitelem SKX009 a zatím jsem silně nadšený :D

post-39735-0-82735400-1442942647_thumb.jpg

Maxel: Paráda, říkal jsem ti, že to nic není ;)

Fade: jsou dva druhy pepsi lunety. Jedna tmavá a druhá světlejší.

Tady máš srovnání (světlo sice stojí za prd, ale je to vidět)

post-33556-0-94492500-1442943182_thumb.jpg

Edited by JaRooN

Jen bych se rád zeptal, lunety vašich 009 jsou modré? Moje je totiž prakticky černá a až na slunci jde vidět modrý nádech (což se mi moc líbí) :) Všude na fotkách vidím modrou. Třeba tady na Maxelově vidím černou taky. Jak to je? 

Zrovna jsem se stal majitelem SKX009 a zatím jsem silně nadšený :D

Jde o nasvícení, viz. další foto - jednou je skoro černá, podruhé zas krásně modrá. To mě na tom baví asi nejvíc  :thumbsup_anim:

Vaše: jsou dva druhy pepsi lunety. Jedna tmavá a druhá světlejší.

Jo, je to fakt kus koláče (piece of cake).

Jistěéééé, dva druhy. A teď tu o Smolíčkovi :D

post-37766-0-68286200-1442943364_thumb.jpg

Edited by Maxel

Jistěéééé, dva druhy. A teď tu o Smolíčkovi :D

Ten druhý - světlejší typ - není samozřejmě originál. Nechává si je vyrábět jeden kluk ze španělského fóra a ja je občas od něj pro kluky tady beru. Dají se občas najít i na eBay, ale není to pravidlo...

Ten druhý - světlejší typ - není samozřejmě originál. Nechává si je vyrábět jeden kluk ze španělského fóra a ja je občas od něj pro kluky tady beru. Dají se občas najít i na eBay, ale není to pravidlo...

:notworthy:  Mistr promluvil  :notworthy: Díky, nevěděl jsem.

Ale tak já se teda přiznam... Sem hroznej troglodyt (jak někoho nazval Soupu v Superstar), objednal jsem si dvě extra vložky lunety - červenou a bronzovou. Dneska přišly. Jal jsem se je tedy vyzkoušet. Jenže co čert nechtěl, jak jsem sundaval původní, lumi-bod mi zůstal na lunetě. Vyndam teda novou bronzovou a koukám na to jak d*bil, vono to tam má v místě - kde jsem si myslel že má být otvor pro TEN lumi-bod - na vnitřní straně výstupek a je tam jakoby nový lumi-bod. Si řikám, sou to kkti ty čínani, to zapomněli vyříznout - tak sem do toho začal dělat jakože novou dírku pro TEN lumi-bod, co mi zbyl na lunetě... Asi si dokážeš představit, jak to dopadlo - obě lunety v pí*i a až pak mi došlo, že ten lumi-krám je jaksi součástí té vložky !!! No prostě.... nemám slov! :clap:

Bral jsem odsud:

http://www.ebay.com/itm/380746696106

http://www.ebay.com/itm/271303698277

(vizuálně celkem ok, ale je to celkem bláto a jsou vo fous nižší než origo) 

Edited by Maxel

Jardo, ještě jednou díky za postup, funguje na jedničku! Sice jsem se s tím místy trochu pral, nakonec vše dobře dopadlo :)

Konečně jsem se tedy rozhoupal přehodit vložku lunety za 009-pepsi. Rovnou jsem sedmičky hodil na tah. Zde je výsledek.

(na datum/čas nekoukejte, dlouho mi ležely na stole)

Co to je za tah? Super engineer? Já ho měl na SKX007, ale tohle mi přijde trochu jiné :)

Fade: jsou dva druhy pepsi lunety. Jedna tmavá a druhá světlejší.

Tady máš srovnání (světlo sice stojí za prd, ale je to vidět)

attachicon.gif20150922_193046.jpg

Jen se ujišťuji že se bavíte o rozdílných odstínech modré u pepsi lunety, protože vedle pepsi je ještě coke luneta, která je černo červená.

Docela dost, no :( Sem prostě d*bil... taky už si dávám druhou sklenku na žal.

Mě prostě v tu chvíli dávalo smysl, že Seiko ten bod dalo na lunetu napevno (aby zajistili kvalitu a adekvátní svítivost).

Pokud se SKX naprodaj, asi obě vezmu znova :D

Edited by Maxel